Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre stredné Slovensko

PAM-ak s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacbonusový systém
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za zverený región
• pravidelné obchodné návštevy u zákazníkov, akvizičná činnosť
• priame aj transferové objednávky, aktívne sledovanie splatností faktúr
• produktové školenia pre personál predajní a distribútorov
• vedenie zákazníckych kariet a pravidelné reportovanie
• tímová spolupráca
• sledovanie a plnenie obchodného plánu
• prehľad o konkurencii

• u nás sú ľudia ľuďmi, nie číslami
• malý, súdržný, priateľský a profesionálny kolektív
• bonusový systém nastavený podľa plnenia obchodného plánu

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu obchod@pam.sk kontaktná osoba je p. Horváthová.
Do predmetu mailu uveďte „obchodný zástupca“
Poznámka: Do 1. kola osobných pohovorov oslovíme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• záľuba v práci s ľuďmi a v cestovaní
• profesionálne vystupovanie a komunikačné zručnosti
• samostatnosť, zodpovednosť, ochota hľadať riešenia, tímový hráč

Sme slovenská firma vyrábajúca ekologické vodou riediteľné farby a náterové hmoty, spoľahlivo fungujúca už viac ako 30 rokov

Spoločnosť naďalej vyvíja a vyrába farby, ktoré spĺňajú najmodernejšie kritériá. Tým vie uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky klientov. Vie klientom dodať nimi požadované produkty podľa ich špecifických požiadaviek "na mieru". Preto je stále o tieto výrobky veľký záujem.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov