Pridať inzerát

Obchodní zástupce POS/POP

Paketo group s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj, Česká republika
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Péče o stávající zákazníky (celá ČR a SR)
- Akvizice nových zákazníků a obchodních příležitostí
- Evidence obchodních případů a zákazníků v CRM systému
- Zpracování nabídek
- Úzká spolupráce s oddělením výroby, vývoje, marketingu a zákaznického servisu
- Obchodní prezentace a zastupování firmy, jednání

Min. požadavky:
- Řidičský průkaz sk B, ochota cestovat
- SŠ/VŠ vzdělání
- Samostatnost ale zároveň schopnost týmové práce
- Flexibilita a kreativní myšlení
- Tah na branku
- Ochota dále se vzdělávat v oboru
- Praxe na pozici obchodního zástupce výhodou

Nabízíme:
- Kreativní a perspektivní práce na plný úvazek
- Flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- 3x sick days ročně
- Služební vůz, mobil, notebook
- Školení, účast na konferencích
- Další seberealizace a možnost osobního růstu
- Možnost přímo se podílet na vývoji firmy
- Firemní akce, příjemné pracovní prostředí a atmosféra

Pro zařazení do výběrového řízení zašlete:
- Strukturovaný životopis
- Motivační dopis
- Fotografii

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou