Pridať inzerát

Účtovník / ekonóm

PACKY ADVERTISING s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panónska cesta 4/A, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 500 EUR/mesiac5hod/deň /4 dni v týždni (piatky voľné)
  • Termín nástupu: 1.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie účtovníctva spoločnosti a kompletné zabezpečenie účtovnej, mzdovej a finančnej agendy spoločnosti
- práce v programoch definovaných spoločnosťou- účtovný softvér: Kros/OMEGA - podvojné účtovníctvo, Kros/OLYMP - mzdová agenda
- HR aktivity - kompletizácia popisov pozícii, stravné lístky pre zamestnancov

Hlavné činnosti v pracovnej náplni:
1. Agenda spoločnosti:
- vystavovanie faktúr pre Account Manager
- vystavovanie knihy pohľadávok každý týždeň pre Account Manager
- evidencia dodávateľských faktúr od dodávateľov (tuzemsko a zahraničie)
- evidencia zmlúv
- preberanie a kontrola bankových výpisov
- jednoduchý reporting
- finančné operácie (úhrady do tuzemska a zahraničia)
- komunikácia s daňovým úradom, sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami a ostatnými inštitúciami
- kontrola dokladov na spracovanie DPH (Spracovanie mesačnej DPH a ročných daňových priznaní)
- kontrola aktuálneho stavu hospodárenia spoločnosti
- zodpovednosť za archiváciu všetkých materiálov súvisiacich s obsahom pracovnej náplne
- v prípade potreby bude vykonávať aj iné pracovné úlohy podľa pokynov konateľa

2. Účtovníctvo spoločnosti:
- zaúčtovanie všetkých dokladov v podvojnom účtovníctve – účtovný softvér OMEGA/Kros
- zasielanie mesačných výkazov na daňový úrad v zmysle daňových zákonov
- zodpovednosť za ročnú závierku, daňové priznania a štatistické výkazy
- zodpovednosť za dodržiavanie daňových zákonov
- kompletná mzdová agenda – účtovný softvér OLYMP/Kros
- zasielanie mesačných výkazov
- vystavovanie potrebných potvrdení pre zamestnancov
- kompletná personálna agenda/ kompletná mzdová agenda (10 osôb)

• Moderné pracovné prostredie, voňavá káva a spoločné teambuildingy pri mori
• Pravidelné vzdelávanie v oblasti účtovníctva a daní , možnosť profesionálneho rastu
• Flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z homeofficu
• Možnosť pracovať na skrátený úväzok (5 hod./denne)
• Práca v mladom priateľskom kolektíve

Hľadáme účtovníčku, ktorá má záujem nie len účtovať, ale tiež zastrešovať HR agendu v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
KROS Omega - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

• Znalosť podvojného účtovníctva a platnej legislatívy
• Prax vo vedení účtovníctva (minimálne 3 roky)
• Vysokoškolské vzdelanie - ekonómia, účtovné zameranie
• Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
• Presnosť a zmysel pre detail
• Tímový hráč

PACKY ADVERTISING je fullservisová reklamná agentúra. Vie vytvoriť všetko, čo sa spája s reklamou či promotion od lôg a billboardov, online kampaní a TV spotov. Hlavnou filozofiou spoločnosti je profesionalita, dostupnosť, pohotovosť a rovnako profesionálny a ľudský prístup ku každému zákazníkovi malému či veľkému. Pri zachovaní vysokej profesionality a kvality si s PACKY ADVERTISING každý môže dovoliť zviditeľniť sa na trhu.
Viac na www.packy.sk alebo FB: PACKY ADVERTISING a IG: packyadvertising.sk
Staň sa aj ty súčasťou nášho skvelého TÍMU!
Tešíme sa na teba :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt