Pridať inzerát

Skladník v Packete - Košice (skrátený úväzok)

Packeta Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 625 EUR/mesiac625 € brutto (562,50 € fix + 62,50 € variabilná zložka mzdy)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných skladníkov, ktorí sa neboja manuálnej práce. Práve teraz máš príležitosť pridať sa k nám a pracovať v našom skladovom stredisku v Košiciach. Pracovať budeš na jednu zmenu počas pracovných dní v čase od 14:00 do 19:00.

Čo bude tvojou náplňou práce sa dozvieš nižšie :-)

  • Príjem a triedenie zásielok
  • Práca so skenerom
  • Manipulačné práce v sklade
  • Expedícia nachystaného tovaru
  • Pravidelné inventúry
  • Udržiavanie poriadku v skladových priestoroch

Požadujeme:

  • Aktívny vodič (vodičský preukaz skupiny B)
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Dochvíľnosť
  • Tímový duch
  • Preukaz VZV výhodou

  • U nás budeš mať vždy plné bruško, na stravu prispievame nad rámec zákona
  • Preplácanie nadčasov
  • Práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce odmeňovanie, bonusová zložka mzdy
  • MultiSport karta
  • Služba #MedziNami - odosielanie zásielok za zvýhodnenú cenu
  • Zamestnanecká zľava pri kúpe vozidiel značky Škoda
  • Zamestnanecká zľava u našich partnerov (eshopy)
  • Teambuildingy
  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
  • Mzda vyplácaná vždy do 15. dňa v mesiaci
  • Na oslavu životnej udalosti ti radi prispejeme finančným príspevkom či poukážkou (svadba, narodenie dieťa, okrúhle  narodeniny)
  • Informácie o výberovom konaní

    Veľmi nás teší Váš záujem pracovať práve pre našu spoločnosť.

    Vzhľadom na väčšie množstvo uchádzačov Vás budeme spätne kontaktovať najneskôr do 7 pracovných dní.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Kto sme?
    Packeta Slovakia je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 3 000 výdajných miest. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.
    3000 + Výdajných miest
    480 + Spokojných zamestnancov
    46 000 + E-shopov

    Chceš vedieť čo sa deje v Packete?
    Sleduj naše sociálne siete.

    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXs...
    Facebook: https://www.facebook.com/packeta.sk
    LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pac...
    Instagram: https://www.instagram.com/packeta.sk...
    Blog: https://blog.zasielkovna.sk/

    [email protected]
    www.packeta.sk

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov