Pridať inzerát

Kuriér/Dopravca v Packete (celé Slovensko)

Packeta Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 130€/deň netto
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme viacerých šikovných kuriérov alebo dopravcov na živnosť či trvalý pracovný pomer. Či už máš vozidlo alebo nie a chceš byť obľúbený kuriér vo svojom regióne a spokojný zákazník je pre teba na prvom mieste, neváhaj a pridaj sa k nám. Pri TPP bude plat upresnený telefonicky.

Čo budeš robiť?

  • Doručovanie zásielok vo zverenom regióne
  • Vyzdvihovanie zásielok vo zverenom regióne
  • Manipulácia so zásielkami, podieľanie sa na nakladaní a vykladaní zásielok
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkam
  • Práca s dobierkami – prijímanie a vydávanie hotovosti za zásielky; zákazník môže platiť kartou aj v hotovosti
  • Vkladanie hotovosti na bankový účet spoločnosti
  • Odmeňovanie je na základe stopov - cca 80-90 / deň
  • Práca pondelok-piatok, výnimočne v sobotu po vzájomnej dohode

Čo očakávame?

  • Ak máš vlastné dodávkové vozidlo, obrandujeme ti ho značkou PACKETA (poznáš ako Zásielkovňa)
  • Prozákaznícky prístup, ochotu, zodpovednosť. Naša definácia zodpovednosti – správaj sa k zásielke tak, ako by bola doručovaná tebe

Čo ti vieme ponúknuť?

  • Zabezpečíme ti školenie a tréning
  • K našim kuriérom pristupujeme ako ku zamestnancom, môžeš očakávať nadštandardný prístup
  • Poskytneme ti všetky technické zariadenia (skener, telefón aj platobný terminál v jednom - MM3)

Veľmi nás teší Váš záujem pracovať práve pre našu spoločnosť.

Vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vo vybraných lokalitách. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské

  • Vodičský preukaz
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Čistý výpis z registra trestov

Kto sme?
Packeta Slovakia je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1 300 výdajných miest. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.
1300+ Výdajných miest
300+ Spokojných zamestnancov
30 000 E-shopov

Chceš vedieť čo sa deje v Packete?
Sleduj naše sociálne siete.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXs...
Facebook: https://www.facebook.com/packeta.sk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pac...
Instagram: https://www.instagram.com/packeta.sk...
Blog: https://blog.zasielkovna.sk/

kariera@packeta.sk
www.packeta.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov