Pridať inzerát

Skladník v Zásielkovni/Packete - Trnava

Packeta Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prílohy 46, Zavar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac1 100 EUR/mesiac 1000 € brutto +100 € brutto variabilná zložka
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu Packeťákov a poď s nami budovať nové depo v Trnave.

Hľadáme šikovných skladníkov na  TPP - dvojzmenná prevádzka, zmeny sa po týždňoch striedajú (týždeň ranná zmena a týždeň poobedná). Ranná zmena trvá od 05:00 - 13:15 a poobedná zmena od 14:15 - 22:30.

Čo bude Tvojou úlohou?

  • Príjem a triedenie zásielok
  • Práca so skenerom
  • Manipulačné práce v sklade
  • Expedícia nachystaného tovaru
  • Pravidelné inventúry

  • 100 % preplácanie stravných lístkov
  • Preplácanie nadčasov
  • Práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce odmeňovanie, bonusová zložka mzdy
  • MultiSport karta
  • Služba #MedziNami - odosielanie zásielok za zvýhodnenú cenu
  • Zamestnanecká zľava pri kúpe vozidiel značky Škoda
  • Zamestnanecká zľava u našich partnerov (eshopy)
  • Teambuildingy
  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
  • Mzda vyplácaná vždy do 15. dňa v mesiaci
  • Na oslavu životnej udalosti ti radi prispejeme finančným príspevkom či poukážkou (svadba, narodenie dieťa, okrúhle narodeniny)

Veľmi nás teší Váš záujem pracovať práve pre našu spoločnosť.

Vzhľadom na väčšie množstvo uchádzačov Vás budeme spätne kontaktovať najneskôr do 7 pracovných dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Vodičský preukaz výhodou
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Dochvíľnosť
  • Tímový duch
  • Preukaz VZV výhodou

Kto sme?
Packeta Slovakia je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1 300 výdajných miest. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.
1300+ Výdajných miest
300+ Spokojných zamestnancov
30 000 E-shopov

Chceš vedieť čo sa deje v Packete?
Sleduj naše sociálne siete.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXs...
Facebook: https://www.facebook.com/packeta.sk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pac...
Instagram: https://www.instagram.com/packeta.sk...
Blog: https://blog.zasielkovna.sk/

kariera@packeta.sk
www.packeta.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov