Pridať inzerát

Skladník - Nitra (skrátený úväzok)

Packeta Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 637,5 EUR/mesiac637,5€ brutto (562,5€ brutto + 75€ variabilná zložka mzdy)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovať budeš na skrátený úväzok v čase buď od 06:00 - 11:00 hod alebo od 15:00 do 20:00. Pracujeme od pondelka do piatku.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Príjem a triedenie zásielok
  • Práca so skenerom
  • Manipulačné práce v sklade
  • Expedícia nachystaného tovaru
  • Pravidelné inventúry
  • Udržiavanie čistoty v skladových priestoroch
  • Jednoduche sa budeš starať o to, aby zákazníci dostali svoj tovar :)

Požadujeme:

  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Dochvíľnosť
  • Tímový duch
  • Preukaz VZV výhodou

MultiSport karta, Ovocné dni, Vitamínové balíčky, Teambuildingy, Školenia a jazykové kurzy, Možnosť vzdelávania, Možnosť kariérneho rastu, Preplácanie nadčasov, 100 % preplácanie stravného, Služba #MedziNami za 1 cent, Odmena za odporučenie nového  kolegu, Na oslavu životnej udalosti ti radi prispejeme finančným príspevkom či poukážkou (svadba, narodenie dieťa, okrúhle narodeniny, Zamestnanecká zľava v eshopoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto sme?
Packeta Slovakia je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1 300 výdajných miest. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.
1300+ Výdajných miest
300+ Spokojných zamestnancov
30 000 E-shopov

Chceš vedieť čo sa deje v Packete?
Sleduj naše sociálne siete.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXs...
Facebook: https://www.facebook.com/packeta.sk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pac...
Instagram: https://www.instagram.com/packeta.sk...
Blog: https://blog.zasielkovna.sk/

kariera@packeta.sk
www.packeta.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Packeta Slovakia s. r. o.
Kopčianska 3338/82A
851 01 Bratislava