Pridať inzerát

Vodič autocisterny ADR

P R O B U G A S a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta +kvartálne, ročné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti Probugas a.s. hľadáme vodiča autocisterny s ADR.

Náplň práce:
- preprava ADR materiálu - kvapalný plyn,
- komunikácia s dispečerom,
- technický dohľad nad vozidlom, preprava na kontroly a servis,
- ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynu svojho nadriadeného
- jazdy po Slovenskej republike -žiadne turnusy, ani nočné zmeny,
- Haniska pri Košiciach - odstavné parkovisko, začína a končí v Haniske

ŠKOLENIE NA ADR ZABEZPEČÍME!

- príjemné pracovné prostredie v stabilnej spoločnosti,
- perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti,
- motivujúce pracovné ohodnotenie,
- kvartálne odmeny,
- ročné odmeny

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- vodičské oprávnenie: skupina B, C, E
- kvalifikačná karta vodiča,
- osvedčenie o základnej kvalifikácií a o pravidelnom výcviku,
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča +ADR osvedčenie o školení vodičov (vieme zabezpečiť)
- skúseností na pozícií šoféra nákladných vozidiel min. 2 roky,
- orientačné schopnosti,
- samostatnosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

Spoločnosť PROBUGAS a.s. je súčasťou energetického holdingu AEN Group pôsobiaceho v oblasti obchodovania s elektrickou energiou a plynom, výroby a dodávky biopalív, distribúcie LPG, výroby elektriny a tepla z obnoviteľných zdrojov energie ako aj dodávky technologických liniek pre výrobu energetických celkov.
Spoločnosť PROBUGAS a.s. podniká v oblasti energetiky so sídlom v Bratislave, pôsobí na trhu so skvapalnenými uhľovodíkovými plynmi (LPG) vo fľašiach, zásobníkoch, spotrebičov a automobiloch v Slovenskej republike. Podrobné informácie na www.probugas.sk a www.a-en.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PROBUGAS a.s.
Tel.: +421918463068
E-mail: poslať životopis