Realitný maklér - Košice, Prešov, Michalovce, Poprad, Trebišov, Manager pobočky pre Prešov, Michalovce, Poprad

P&P Solution s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiacprovízny systém odmeňovania
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu “Real Estate Consultant” hľadáme kolegu/kolegyňu, kde náplňou práce bude:
- komunikácia s investormi, klientmi a ďalšími inštitúciami
- nábor nehnuteľností, príprava foto dokumentácie a vytvorenie prezentácie ponuky do realitného systému
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
- vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľností záujemcom o kúpu
- práca na zaujímavých projektoch
- zabezpečenie predaja nehnuteľností
- odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim
- práca s kupujúcim ako agent kupujúceho
- udržiavanie aktívneho portfólia a predaj nehnuteľností
- vybavovanie telefonických a písomných dopytov, ako aj iných dotazov od zákazníkov
- riešenie otázok a komunikácia zákazníkov
- vybavovanie telefonických požiadaviek klientov spoločnosti, prijímanie hovorov a aktívne telefonovanie
- oslovovanie nových klientov
- monitorovanie trhu aktuálnych trendov

práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu viac ako 20 rokov
- silná marketingová podpora (firemný web, realitný portál, billboardy, blogy, články, digitálny marketing, sociálne siete a iné..)
- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
- komplexná administratívna podpora pri dokončovaní obchodov
- možnosť pracovať z domu, flexibilná pracovná doba
- priateľský "rodinný" kolektív
- finančná sloboda
- vysoko motivačný provízny systém odmeňovania
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- služobný automobil

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing alebo ekonomika, stavebníctvo, financie

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
E-mail - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme človeka s príjemným vystupovaním, ktorý uvažuje ako obchodník, je vytrvalý a ochotný na sebe pracovať. Vysoká úroveň komunikácie, proklientsky prístup a orientácia na zákazníka by mala byť samozrejmosťou.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 20 rokov a disponuje bohatými skúsenosťami s kúpou, predajom a sprostredkovaním nehnuteľností.
Naše heslo: Predávame nehnuteľnosti za najvyššiu možnú trhovú cenu a za pomerne krátky čas. Exkluzivita zaväzuje k zodpovednosti. Každá nehnuteľnosť ma svoju dušu, svoje exkluzívne postavenie na trhu. Obráťte sa na nás a my Vám povieme ako to robíme.
V našom portfóliu taktiež ponúkame rekonštrukciu bytov či domov na mieru. Menšie developerské projekty. Hlavnou prioritou spoločnosti je vždy spokojný zákazník a kvalitne odvedený servis. Poskytujeme pre našich klientov komplexné služby a poradenstvo v oblasti predaja, prenájmu nehnuteľností, hypotekárnych úverov, výstavby, rekonštrukcie.
Neustále pracujeme na rozširovaní našich ponúkaných služieb tak, aby klient dokázal vyriešiť všetko, čo potrebuje pod jednou strechou.