Pridať inzerát

Klampiar / prípravár do Nemecka nástupný bonus 1 000€

P&P Construction s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22 EUR/hod.NÁSTUPNÝ BONUS 1 000 € PRÍSPEVOK NA PHM 200 € - možnosť záloh po odpracovaní 80 hod.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na doplnenie tímu hľadáme klampiarov / prípravárov, ktorí ovládajú prácu vo výrobe časti potrubí ( podľa výkresov)

- potreba vedieť čítať výkresovú dokumentáciu ( v prípade záujmu pošleme fotky požadovaných prác)
- nástup dohodou
- práca v hale
- ponúkame 22 €/ hod. bez ubytovania, možnosť pracovať aj na HPP
- NÁSTUPNÝ BONUS 1 000 € po 600 odpracovaných hodinách
- príspevok na PHM po odpracovaní 200 hodín 200€
- možnosť záloh po odpracovaní 80 hod.
- prax minimálne 3 roky
- vlastné základné klampiarske náradie
- nemecký jazyk výhodou
- vlastné auto nutnosť

- dlhodobá stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- garancia 8 hodín denne + nadčasy
- moderné a čisté prostredie na prácu
- príjemné pracovné prostredie
- motivačné finančné ohodnotenie
- ak firma hradí ubytovanie 20€/hod

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Práca
Tel.: +421917588379
E-mail: poslať životopis