Samostatný elektrikár s vyhláškou 22,23 Bytča + Nástupný bonus 300€

P&P Construction s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov s nástupom ihneď
Náplň práce:
-starostlivosť o výrobné linky, oprava a údržba -dlhodobá práca v stabilnej firme práca na 2 zmeny ranná - nočná12/h (možnosť nadčasov) práca vhodnejšia pre Mužov

Platové podmienky:
-Živnosť 11.5/hod
-Možnosť pracovať aj na HPP

Požadujeme:
-prax min. 1 rok
-platná vyhláška 22
-vyhláška 23 je výhodou
-dochádzkový bonus 100€
-rozne motivačné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor
Tel.: +421917447298
E-mail: poslať životopis