Pridať inzerát

Zvárač TIG 141 nerez Neubrandenburg Nemecko

P&P Construction s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Neubrandenburg, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 EUR/hod.- ubytovanie hradené - príspevok na PHM 150EUR - možnosť finančného rastu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených zváračov typu 141 nerez na dlhodobú prácu do Nemecka. Zvárajú sa nerezové plechy pre gastronomické stroje. Pracuje sa na dielni 10hod denne + soboty ca.6 hod.

Požadujeme:
- komunikatívna znalosť nemčiny výhodou
- prax v odbore – požadovaná
- platný zváračský preukaz, STN 141
- samostatnosť
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- osobný automobil na prepravu do/z práce aspoň jeden z partie
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť

- mzda 25 EUR / hod netto na živnosť
- možnosť práce na zmluvu
- po zapracovaní sa možnosť finančného rastu
- príspevok na dopravu mesačne 150€ pri splnení časového fondu
- možnosť práce na turnusy
- dlhodobá a stabilná práca v hale
- ubytovanie hradené a zabezpečované zamestnávateľom
- možnosť nadčasov

každý uchádzač musí prejsť pracovnou škúškou, ktorá sa bude robiť priamo na mieste výkonu práce v Nemecku.
skúška je v réžii uchádzača a po úspšnom splnení sa dohodne termín nástupu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Práca
Tel.: +421917588379
E-mail: poslať životopis