Pridať inzerát

CNC frézar, horizontkár, sústruh

P&P Construction s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň :

- obrábanie súčiastok, odliatkov, foriem, zvarencov,
- ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie,
- frézovanie/vŕtanie/sústruženie súčiastok rozličných tvarov na zariadení s CNC riadením,
- úprava CNC programov - korekcie, nastavenie osí... (zložité programy pripravuje programátor, jednoduchšie sa píšu priamo pri stroji - systém Haidenhain),
- viazanie a manipulácia s bremenami pomocou mostového žeriavu.
Ponúkame prácu na CNC 5 osa freza DMF 260 (program Haidenhain), CNC obrávacie centrum FSQ 125-OR, CNC WHQ 13 , AREA M60, CNC Sustruh PUMA 400 XLM (systém Fanuc), PUMA 2000Y

- skúsenosti min. 2 roky s kusovou/zákazkovou výrobou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- ochotu pracovať na 2-4 zmeny, možnosť Turnusovej práce
- ovládanie programovacieho systému /úprava a korekcie programov.

Platové podmienky:
-Práca na živnosť 14,5€
-Možnosť práce aj na HPP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti
vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej
a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej
Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu
a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor
Tel.: +421917447298
E-mail: poslať životopis