Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre Slovensko

P & M PEDAG Czech s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 700 - 2 000 EUR/měsícFixní složka + neomezená výše bonusů vypláceny měsíčně
  • Druh pracovního poměru: živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitní produkty, skvělý šéf, služební automobil a k tomu volnou ruku v rozvoji slovenského trhu - co víc si může obchodník přát?

Nabízíme skvělou příležitost stát při rozvoji a dalším růstu společnosti s obrovským potenciálem a podílet se na jejím dalším rozšíření s potenciálem, že z Vás do budoucna uděláme Country Managera pro Slovensko!

Díky unikátním německým, ručně vyráběným zdravotnickým produktům, (ortopedické vložky, produkty pro péči o obuv a kůži), Vašimi klienty budou velkoobchodní partneři (lékárny, zdravotní potřeby, obchody s obuvi, e-shopy, sportovní obchody, drogerie apod.) po celém Slovensku, nejvíce ale v Bratislavě a okolí.

A co Vás bude čekat:

*na jedné straně budete pracovat s již existujicícími zákazníky a zajišťovat jejich maximální spokojenost
* na straně druhé je obrovský potenciál pro rozvoj a rozšíření portfolia, které bude také jeden z Vašich hlavních úkolů
*to znamená identifikace nových obchodních příležitostí a mapování trhu a konkurence
*úzká spolupráce s vedením společnosti na obchodní strategii
*reporting a všechny další “oblíbené” neobchodní aktivity, co k obchodu neodmyslitelně patří - zápisy do CRM, řízení skladových zásob apod.
*sestavování plánů prodejů
*odpovědnost za maržovost při prodejích a monitoring odběrů
*školení zákazníků na produkty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Menší firma “bohužel” není schopna konkurovat mezinárodním korporátům v oblasti počtu stravenek nebo důchodových příspěvků - co, ale v Pedagu rozhodně najdete je:

*inspirativní a schopný šéf, se kterým budete úzce spolupracovat a který Vám nabídne vždy pomocnou ruku
*reálný prostor pro vlastní inovace a nápady
* klasický obchodní “balíček” - notebook, telefon (dle vlastního výběru), ale služební automobil i k osobním účelům
*příležitost rozšířit kvalitní produkt na slovensky trh
*příležitost pracovat se špičkovými produkty v daném oboru
*100% flexibilita z hlediska pracovního místa (home office a terén)
*prostředí úspěšné společnosti s dlouholetou historií v kombinaci s rodinnou atmosférou
* příležitost k osobnímu a pracovnímu růstu (jednoho dne na Country Managera)
* motivující bonusové ohodnocení (neomezená výše)
* flexibilní pracovní doba

Zní Vám to jako skvělá nabídka? Tak proč už jsme si dávno nezavolali?
Tak nečekejte a ozvěte se, třeba čeká pozice právě na Vás :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

Obchod
1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*silného obchodního ducha i bez větších předchozích obchodních zkušeností
*komunikativní osobnost, která nemá problém s navazováním nových vztahů
*samostatná osobnost, která zvládne pracovat s týmem na dálku
*silné organizační dovednosti jdoucí ruku v ruce s velkou mírou flexibility
*zodpovědnost (za výsledky, zorganizování času...)
*výborné komunikační a prezentační dovednosti
*proaktivita a sebemotivace
*ambiciozní a “hladový” po úspěchu a růstu
*orientace na dlouhodobé vztahy a výsledek
*reprezentativní vystupování

Německá společnost s dlouholetou tradicí, špičkovými produkty (ortopedické vložky a doplňky) a snahou o neustálý růst rozšiřuje svůj obchodní tým.

Při vývoji našich produktů spolupracujeme s těmi nejuznávanějšími ortopedy, chemiky a dalšími experty, vybíráme ty nejlepší materiály a dbáme na každý detail výrobního procesu včetně kontroly hotového výrobku. Naší filozofií je pečlivost, ekologie a zdravý životní styl. Proto všechny výrobky vznikají ručně, používáme nejkvalitnější přírodní složky a celý výrobní proces je co nejšetrnější k přírodě. Důkazem je naše první Eko-friendly impregnace na trhu.

Firma Pedag sídlí na okraji Berlína a v současné době zaměstnává 200 mistrů ve svém oboru. Jen díky osobnímu kontaktu mezi zaměstnanci, předávání zkušeností a tradiční výrobě v kombinaci s moderními technologiemi můžeme být neustále flexibilní a o krok napřed. Osobní přístup je pro nás důležitý nejen při výrobě, ale také ve vztahu s odběrateli a zákazníky ve více než 50 zemích světa. Jen v České republice a na Slovensku jsme už téměř 30 let.

Adresa společnosti

U michelského mlýna 1535/8A
14000 Praha
Česká republika