Pridať inzerát

Asistentka/Recepčná

P&E Investment Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kollárovo námestie, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovednú, komunikatívnu a kreatívnu kolegyňu.
KEEPBALANCE je pohybové štúdio nachádzajúce sa v centre Bratislavy, ktoré svojim klientom ponúka rôznorodé tréningy zamerané predovšetkým na flexibilitu, mobilitu a celkové zlepšenie pohybových schopností. Okrem samotných tréningov je náš koncept založený aj na intenzívnom pôsobení na sociálnych sieťach, prostredníctvom ktorých našim klientom predstavujeme ako prebiehajú tréningy v našom štúdiu, poskytujeme im kreatívny obsah ohľadom zdravého životného štýlu, pohybu či stravy.

Koho hľadáme?
Nakoľko je naše štúdio zamerané predovšetkým na ženskú populáciu, aj náš kolektív je zložený
z mladých ambicióznych tréneriek. Preto medzi seba hľadáme kolegyňu, ktorej je zdravý životný štýl
blízky, rada sa venuje pohybovým aktivitám, je zodpovedná, komunikatívna a má cit k detailom.

Náplň práce:
- Recepcia
- Udržiavanie čistoty v štúdiu
- Manažovanie tréningov
- Vyhotovovanie fotografií a videozáznamov z prebiehajúcich tréningov
- Komunikácia s klientmi a poskytovanie potrebných informácií
- Inventárna činnosť – kontrola hygienických, kancelárskych a iných potrieb súvisiacich s činnosťou štúdia

Požiadavky:
- Zodpovednosť
- Dochvíľnosť
- Komunikatívnosť
- Organizačná schopnosť
- Kreativita a šikovnosť – nemusíš byť fotografka, stačí ak ovládaš fotoaparát mobilného telefónu
a dokážeš z prebiehajúcich tréningov vyhotoviť pekné fotografie a videozáznamy, ktoré následne zverejníme na naše sociálne siete
- Vzťah k zdravému životnému štýlu
- Základy anglického jazyka, nakoľko naše štúdio navštevuje aj množstvo zahraničných klientov.

Čo ti ponúkame?
- Nenáročný pracovný čas, popri ktorom stíhaš študovať prípadne pracovať aj v inom zamestnaní – pracovná doba v rámci ktorej musíš byť prítomná u nás v štúdiu je v pracovných dňoch od pondelka do štvrtka v čase od 16:00 do 19:30
- Skvelý, priateľský a mladý pracovný kolektív

IG: keepbalance.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

KEEPBALANCE je pohybové štúdio v centre Bratislavy, ktoré  sa stará o svojích klientov. Našou úlohou zabezpečiť kvalitné a príjemne prostredie  na cvičenie tak, aby každý klient sa cítil výnimočne a našiel niečo vhodné pre svoje potreby. Individuálny prístup, malopočetné skupiny a pekný  interiér zaručujú našim klientom maximálnu spokojnosť a relax.