Pridať inzerát

Vodič / skladník

OZETA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 EUR/mesiaczákladná mzda od 740,- EUR + manipulačné príplatky cestovné náhrady
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou najvýznamnejšej odevnej značky na Slovensku? Je šoférovanie Vašou vášňou? Ak ste odpovedali áno, budeme radi ak sa nám ozvete.
Hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
* rozvoz tovaru na predajne OZETA SK a OTTO BERG CZ podľa plánu expedície tovaru
* obsluha vozidla Iveco do 3,5t a zabezpečenie prevážaného tovaru pred poškodením počas jazdy (odevy a zariadenie predajní)
* nakládka v sklade Trenčín, vykládka na predajniach, zvoz tovaru z predajní do skladu Trenčín
* komunikácia so zamestnancami predajní
* zodpovednosť za čistotu, údržbu a základný servis zvereného vozidla
* vedenie sprievodnej dokumentácie k tovaru a dokladov o evidencii vozidla
* manipulačné práce v sklade Trenčín

Ponúkame možnosť získať zaujímavú a kvalitnú pracovnú skúsenosť pre stabilnú značku s históriou, s kolegami, ktorí robia všetko preto, aby ju osviežili a pritom stále zachovali jej výnimočný odkaz.
Z benefitov vyberáme:
- možnosť zľavneného nákupu tovaru v našich predajniach (pánsky aj dámsky tovar, doplnky)
- stravné lístky v hodnote 4€
- víkendy a sviatky voľné

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslaný životopis. Kandidátov s profilom, ktorý najviac zodpovedá našim predstavám o budúcom kolegovi, budeme kontaktovať. Termín a spôsob konania pohovorov budú dohodnuté individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

* minimálne 5 ročné pracovné skúsenosti na podobnej pozícii
* aktívna prax vo vedení vozidla IVECO
* flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
* zdravotná spôsobilosť

OZETA je významnou značkou pôsobiacou na domácom trhu už od roku 1939. Zakladáme si na používaní vysokokvalitných prírodných materiálov svetových výrobcov tkanín. Roky skúseností a kvalitné technológie nám umožňujú produkovať detailne vypracované a skvele padnúce obleky, v ktorých sa snúbi nadčasovosť i výzva.
Naše produkty šijeme v Topoľčanoch. Sme fanúšikmi poctivej domácej remeselnej práce a záleží nám na tom, aby sme vytvárali pracovné miesta a zdravé pracovné prostredie pre šikovné ruky na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OZETA, s. r. o.
Čsl. tankistov 300/B
841 06 Bratislava, Záhorská Bystrica