Pridať inzerát

Účtovníčka a mzdárka v o.z.

OZ Senior klub Studienka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Studienka 345, Studienka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa odvíja od zručnosti uchádzača a objemu odvedenej práce. Môže byť i vyššia ako uvádzame.
  • Termín nástupu: podľa dohody (september - október 2022)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexný účtovný a mzdový servis, personalistika.

Výborný kolektív i vzťahy medzi zamestnancami, príjemná atmosféra.
Strava zdarma.
Platené nadčasy.
Služobný mobilný telefón i na súkromné účely.
Možnosť kontinuálneho vzdelávania v odbore.
Možnosť príspevku na dopravu.
Vernostné pobyty.
Viac o možnostiach, príplatkoch a benefitoch osobne.

Pre uvedenú pozíciu sú dôležité praktické znalosti účtovania neziskovej organizácie (o.z.) a mzdové znalosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.8.2022 (ostáva ešte 50 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Ostatné znalosti

Word, Excel, Outlook - Pokročilý
Znalosť účtovania neziskovej organizácie (o.z.) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie v obci Studienka. Zariadenie je menšieho typu, s kapacitou 44 klientov a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s demenciou pri Alzheimerovej chorobe. Medzi naše výhody patrí výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov