Pridať inzerát

Elektrotechnik §21

OXYWISE, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hurbanova 21, Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikára s platným osvedčením o odb. spôsobilosti §21 podľa vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. zapájanie el. komponentov do elektrických kabinetov podľa schém a ďalšie el. práce

jednozmenná prevádzka
zaujímavá pracovná náplň
práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu slovenskú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou

Prosíme Vás o zaslanie Vášho profesného životopisu v slovenskom jazyku. Životopis si starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor, kde si vzájomné objasníme očakávania ponúkanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

1

Podmienka - odborná spôsobilosť § 21 Vyhl. č 508/2009 - Elektrotechnik

Znalosť anglického jazyka - výhodou, nie podmienkou

Praktické myslenie
Precíznosť
Spoľahlivosť

Projektovanie a výroba kyslíkových a dusíkových systémov.

Zváranie nerezovej a čiernej ocele, CNC sústruženie, CNC laserové vypalovanie, CNC ohýbanie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Oxywise, s.r.o.
Hurbanova 21
921 01 Piestany