Pridať inzerát

Servisný inžinier

OXYMAT - Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vaďovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1400 Eur v závislosti od skúseností kandidáta. Súčasťou mesačnej mzdy sú bonusy za servis a cestovanie vo výške až násobkov základnej mzdy.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletný servis a údržba kyslíkových a dusíkových generátorov (technológia PSA) po celom svete
• Plánovanie a výkon dodatočného servisu podľa potrieb zákazníka
• Spolupráca na technických parametroch produktov s ďalšími oddeleniami
• Školenia klientov na prevádzku generátorov priamo u zákazníka
• Podávanie pravidelných reportov nadriadenému

• Profesionálne zaškolenie na pozíciu a možnosť kariérneho rastu
• Atraktívna mzda a bonusový systém
• Špeciálne bonusy za každú hodinu strávenú cestovaním alebo výkonom servisu u zákazníka
• Sociálne benefity, tímové aktivity, kurzy, školenia
• Príspevok do DDS a na dochádzanie do zamestnania
• Mladý a dynamický tím kolegov

Pozícia je vhodná aj pre šikovných a ambicióznych kandidátov technického zamerania, ktorí sa chcú veľa naučiť a precestovať svet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Elektrotechnické, Mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Vyhláška minimálne v rozsahu §21 podmienkou
• Prax na obdobnej pozícií aspoň 2 roky
• Flexibilita, zodpovednosť, aktívny prístup k pracovným úlohám, schopnosť časového plánovania
• Technická zručnosť
• Ochota cestovať po celom svete /približne 120 dní v roku/
• Skúsenosť s elektroinštaláciami a znalosť PLC programov je výhodou

OXYMAT - Slovakia, s.r.o. je Dánska spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1978, ktorá sa špecializuje na dizajn a výrobu kyslíkových a dusíkových riešení, používajúca Pressure swing adsorption PSA technológiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OXYMAT Slovakia, s.r.o.
Vaďovce 87
916 13 Vaďovce