Holandsko-Vychystávač objednávok pre Tommy Hilfiger! – Garancia práce-Týždenná mzda-Dotované ubytovanie-Doprava v NL-Bez poplatkov

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,54 EUR/hod.Bohatý balíček mzdových príspevkov (víkendy, sviatky, nadčasy, nočné a večerné hodiny -> 25-200%)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozrite sa na jednu z našich najlepších ponúk práce v Holandsku! A pripojte sa k tímu PVH Europe, ktorý pracuje s oblečením Tommyho Hilfiger a Calvin Klein!

Miesto: Venlo, Holandsko

Prečo sa oplatí začať u nás novú prácu?
• Zarábate – 12,54 €/h a viac
• Do zahraničia môžete vyraziť hneď!
• Nemusíte sa starať o dopravu do/z práce
• Môžete nám kedykoľvek zavolať – helpdesk funguje 24/7

A okrem toho tiež získate:
• Ubytovanie v blízkosti práce
• Bezpečná a včasná výplata (týždenná mzda!)
• Bohatý balíček mzdových príspevkov (víkendy, sviatky, nadčasy, nočné a večerné hodiny -> 25-200%)
• Plus zmluvne garantovaná pracovná doba! (aspoň 30-35 / týždeň)
• Prístup do jedálne, kde si môžete zakúpiť teplé jedlo (káva a čaj zadarmo, mikrovlnky, chladnička)
• Pomoc s vybavením formalít (všetko zariadime pred odchodom) a nábor na diaľku
• Prístup k jazykovým kurzom, online školeniam a ďalším projektom
• Pracovná zmluva za holandských podmienok a poistenia

Viac o tejto práci? Môžete pracovať v dvoch oddeleniach:
• Vychystávanie – prechádzka so zoznamom objednaných produktov a ich vyzdvihnutie z regálov (oble-čenie alebo topánky – všetko značky Tommy Hilfiger alebo Calvin Klein!)
• Balenie – kontrola pri počítači, či je objednávka kompletná a všetky produkty sú v správnom množstve a pripravené na odoslanie.

Viac o práci pre PVH:

Sila PVH je poháňaná ľuďmi a ich ikonickými značkami: Calvin Klein, TOMMY HILFIGER a mnoho ďalších! Od začiatku v roku 1881 opravou a predajom košieľ pre uhoľných baníkov v Pottsville v Pensylvánii sa PVH stala globálnou veľmocou v módnom priemysle.

Stačí odoslať prihlášku, náš náborár vám zavolá späť a zodpovie všetky Vaše otázky.

Informácie o výberovom konaní

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE
Tel. číslo: +421 918934461,+ 421 908795566
(V prípade nedostupnosti napíšte sms alebo email a my sa vám obratom ozveme)
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 15000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sklady, Logistické centrá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 15000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: OTTO Work Force Slovakia s.r.o.
Tel.: +421 918934461, + 421 908795566,
E-mail: poslať životopis