Holandsko-Vychystávač objednávok (Orderpicker), skvelý plat, – Garancia práce-Týždenná mzda-Dotované ubytovanie-Doprava v NL-Bez poplatkov

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,52 EUR/hod.Skvelé príplatkové mzdové zvýhodnenie (víkendy, sviatky, nadčasy)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte príjemnú a dobre platenú prácu? Choďte pracovať do Holandska a začnite pracovať ako vychys-távač! Môžete pracovať so širokou škálou produktov – od potravín v Jumbo alebo Albert Heijn cez oble-čenie od Tommyho Hilfigera alebo Calvin Klein až po knihy, hračky, elektroniku a ďalšie.

Miesto: Holandsko (veľa miest)

Pozrite sa, čo získate spoluprácou s OTTO:
• Vysoká hodinová sadzba – dokonca až 12,5 €/h
• Skvelé príplatkové mzdové zvýhodnenie (víkendy, sviatky, nadčasy)
• Mzda vždy včas a vyplácaná týždenne!
• Nadštandardné ubytovanie na mieste a doprava do/z práce
• Účasť vo vernostnom programe OTTO Reward, v ktorom získavate body, ktoré môžete vymeniť za skvelé odmeny
• Pracovná doba – ako jednotka na trhu garantujeme, koľko hodín týždenne odpracujete!
• Možnosť výberu dlhodobej alebo krátkodobej pracovnej ponuky
• Dočasná pracovná zmluva podľa holandských podmienok
• Poistenie zamestnancov a prístup k zdravotnej starostlivosti
• Minimálne formality (všetky dokumenty môžete podpísať online)
• Pomoc koordinátorov na mieste a Operation Service Center funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni
• Možnosť nástupu do práce ihneď
• Prístup k jazykovým kurzom, online školeniam a ďalším vzdelávacím programom ako FitOTTO alebo Happy OTTO Wish!
• Jednoduchý prístup k Vášmu pracovnému plánu a výplatným páskam prostredníctvom aplikácie myOTTO
• Stabilné zamestnanie – iba spoľahlivé a preverené spoločnosti
• Možnosť prechodu na priamu zmluvu s firmou, v ktorej budete pracovať

Aké úlohy môžete mať pri práci ako vychystávač?
• Vychystávanie objednávok potravinárskeho tovaru, oblečenia, bytových doplnkov a ďalších
• Riadenie EPT a práca s ručným skenerom po krátkom zaškolení (zbieranie aj ťažších predmetov)

Čo od vás očakávame?
• Dobrá znalosť angličtiny
• Vodičský preukaz je vítaný

Pokiaľ sa vám podmienky páčia a spĺňate požiadavky, nestrácajte čas! Prihláste sa teraz!

Informácie o výberovom konaní

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE
Tel. číslo: +421 918934461,+ 421 908795566
(V prípade nedostupnosti napíšte sms alebo email a my sa vám obratom ozveme)
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 15000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sklady, Logistické centrá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 15000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: OTTO Work Force Slovakia s.r.o.
Tel.: +421 918934461, + 421 908795566,
E-mail: poslať životopis