Amsterdam-Hilton Meats-Balič-11,54 € / hod. + Atraktívny bonus + Zľava na ubytovanie-Týždenný mzda-Garantované hodiny -Práca do Vianoc

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 11,54 EUR/hod.+ Príplatky za zmennosť vo výške 50-100% + nemzdových bonus v podobne masových balíčkov + príspevok na ubytovanie Týždenne platené príspevky na dovolenku vo výške 8,33% k vášmu platu
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v podniku na expedícii balených mäsových výrobkov v Amsterdame. Náplňou práce je balenie, triedenie, etiketovanie a príprava na finálnu expedíciu.

Skvelá hodinová sadzba 11,54 EUR + príplatky
Super nemzdové bonusy - každý týždeň balíček s mäsom zadarmo pre každého zamestnanca!
Spolu financované ubytovanie 40 eur týždenne!
Až 75 EUR vrátenie nákladov na dopravu!
100 Euro za dochádzkový bonus!
Práca v Zaandame, amsterdamskej štvrti!
Ľahká práca s mäsovými výrobkami v čistom a modernom prostredí
Možnosť zostať iba do Vianoc

Vybavenie práce je kompletne bezplatné.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÉ DNI
Tel. číslo: +421 918934461, +421917996002, + 421 908795566
(V prípade nedostupnosti napíšte sms alebo email a my sa vám obratom ozveme)
Email: infobb@ottoworkforce.sk

• uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania ani za registráciu pred ani po odchode do Holandska
• garantované pracovné hodiny
• priama holandská pracovná zmluva s garantovanými pracovnými hodinami sa podpisuje na Slovensku pred odchodom do Holandska
• zabezpečené ubytovanie v Holandsku - možnosti aj na https://kafrahousing.com/
• do 30 % vrátenie z hrubej mzdy podľa ET regulácie v NL každé 4 týždne k platu
( nájdete na : https://www.belastingdienst.nl/wps/w... )
• zabezpečené dopravné prostriedky z ubytovania do zamestnania v rámci Holandska
• zabezpečený koordinátor v mieste ubytovania a na pracovisku
• vyplácanie platu je každý týždeň na bankový účet
• výška platu je v súlade s platnou legislatívou v Holandsku
• každý zamestnanec má po príchode do Holandska k dispozícii vlastnú mobilnú aplikáciu na internú komunikáciu so zamestnávateľom
• registráciu BSN (Daňové číslo) v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode do Holandska bezplatne
• registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode do Holandska bezplatne
• poradenstvo ohľadne možností vycestovania do Holandska (cestovné náklady si hradí každý sám osobne podľa aktuálneho cenníka dopravných spoločností)
• Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10!
Zašlite nám svoj životopis na email infobb@ottoworkforce.sk a my vám obratom zašleme všetky potrebné informácie ako postupovať, aby ste sa mohli zamestnať v Holandsku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 15000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita a chuť pracovať!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov