Holandsko-E-shopy-Letná brigáda pre študentov aj neštudentov-Ubytovanie a preprava v NL-Bez poplatkov-Rezervujte si miesto a budujte si kariéru

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 - 13 EUR/hod.+ 8 % dovolenkový príplatok navyše vyplácaný k hodinovému platu + príplatky za zmennosť a víkendy-v závislosti od veku a pracovného zaradenia podľa holandskej legislatívy - výplatná páska v slovenčine každý týždeň
  • Termín nástupu: priebežné nástupy každý víkend máj, jún, júl
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaistite si letnú brigádu už teraz a obsaďte si miesta spolu aj s Vašimi kamarátmi !!!
Táto pracovná ponuka sa týka len študentov stredných alebo vysokých škôl, ktorí dovŕšili vek 18 rokov alebo uchádzačov, ktorý majú záujem len o sezónne zamestnanie.
Ponúkame krátkodobé aj dlhodobé zamestnanie v moderných e-shopoch a veľkoskladoch po celom Holandsku s rôznym tovarom ako je elektronika, oblečenie, potraviny a iné. Spracovanie on-line objednávok, balenie tovaru, triedenie, práca so skenerom, pripravovanie objednávok pre koncových zákazníkov a iné.Jedná sa o kumulovanú funkciu pickera a orderpickera.

Získajte prax v zahraničí a získajte bohaté skúsenosti do životopisu zo zahraničia.
Práca v mladom, dynamickom kolektíve, kde je zastúpenie aj slovenských a českých pracovníkov.
Atraktívny plat + príjemná atmosféra + prítomnosť pracovného koordinátora na mieste.
TÝŽDENNÁ MZDA
ODCHODY KAŽDÝ TÝŽDEŇ !
BEZ ŽIADNYCH POPLATKOV ZA SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA A REGISTRÁCIU
Ak máte vážny záujem uchádzať sa o tento druh zamestnania, zašlite nám svoj životopis na dole uvedený email a my sa vám obratom ozveme a zašleme všetky potrebné informácie ako postupovať, aby ste sa mohli zamestnať v Holandsku.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ:
Tel. číslo: + 421 908795566 / +421 918934461
Email: infobb@ottoworkforce.sk

Pre veľký záujem je možné že sa Vám ku nám niekedy nedarí dovolať počas našej pracovnej doby, počkajte prosím 5-15 minút a skúste znova alebo napíšte sms alebo email a my sa Vám ozveme.

- uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania ani za registráciu pred ani po odchode do Holandska
- priama holandská pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku
- moderné ubytovanie v súlade s holandskými štandardmi
- doprava do práce z ubytovania a naspäť je zabezpečená
- koordinátor je dostupný na mieste ubytovania a na pracovisku
- vyplácanie platu je každý týždeň
- holandské zákonné zdravotné poistenie
- holandské sociálne benefity
- poradenstvo ohľadom cesty do Holandska
- možnosť kariérneho rastu a stať sa priamo zamestnancom v administratívnych štruktúrach OTTO Work Force v Holandsku
- mobilná aplikácia na internú komunikáciu My OTTO pre všetkých zamestnancov
- registráciu BSN (registračné číslo) v Holandsku vybavuje zamestnávateľ- bezplatne
- platové ohodnotenie v súlade s platnou legislatívou v Holandsku
- dôvera našich zamestnancov už od roku 2000
- naše úsilie o dosiahnutie najvyššieho štandardu kvality je zrejmé aj z nášho členstva v ABU (Asociácia agentúr dočasného zamestnávania v Holandsku) a z certifikátov NEN 4400-1 a VCU.
-Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10!

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,
ak Vás pracovná ponuka zaujala, pre viac informácií ohľadne ponúkaných pracovných ponúk nás kontaktujte ešte dnes na nižšie uvedených telefónnych číslach alebo e-mailom.

ZAREGISTROVANIE UCHÁDZAČA O ZAMESTNANIE JE MOŽNÉ VÝLUČNE ONLINE.
OSOBNÁ KONZULTÁCIA V POBOČKE JE MOŽNÁ LEN NA ZÁKLADE VOPRED DOHODNUTÉHO TELEFONICKÉHO OBJEDNANIA NA KONKRÉTNY TERMÍN.
BEZ DOHODNUTÉHO TERMÍNU NIE JE MOŽNÉ KLIENTOV VYBAVIŤ Z KAPACITNÝCH DÔVODOV.
Telefonické hovory prijímame v nasledujúcich časoch:
LEN PRACOVNÉ DNÍ - od 09:00 do 11:00 alebo od 13:00 do 16:00 v inom čase hovory neprijímame!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 15000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Horná 65/A
974 01 Banská Bystrica
www.ottoworkforce.sk