Pridať inzerát

Pridaj sa k nám! (čašník/barista)

Oto Caffé - Jana Brtáňová

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kuzmányho 5, Poprad-Veľká
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacTPP - nástupný plat od 4,00€/h podľa šikovnosti a praxe V čistom cca 900€ + tringelty Sobota +50% Nedeľa +100% Príspevok na obed. Príplatky +100% sviatky + bezplatný vstup do fitness
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v kaviarni
-príprava nápojov za barom, obsluha zákazníkov

TPP - nástupný plat 4,00€/h
Tringelty ostávajú personálu
Sobota +50% Nedeľa +100%
Príspevok na obed.
Príplatky +100% sviatky
+ bezplatný vstup do fitness

Pridaj sa k nám. Máme skvelý tím, ale občas si niekto otvorí svoj podnik, vyrazí za skúsenosťami do sveta alebo chce zmeniť odbor. Preto aj my čas od času potrebujeme nových parťákov. Hľadáme pohodových pracovitých ľudí, ktorí milujú dobrú kávu a dobré pitie a chcú poskytnúť obsluhu našim hosťom. Úsmev, nadhľad a vtip berieme ako samozrejmosť. Dávame prednosť ľuďom so skúsenosťou, ale neskúsených radi niečo naučíme.
Otváracia doba 7:00-22:00
Smeny krátky / dlhý týždeň
2 týždne ranná / 2 týždne poobedná smena
Životopis pošlite na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

OTO CAFFÉ
Predstavte si obrovské okná s výhľadom na Vysoké Tatry a miestny park, s priestorom zariadením v industriálnom štýle. Pravých kávomilcov poteší vždy čerstvo pražená káva z našj pražiarne. O vaše espresso s úžasnou vôňou, vyváženou chuťou a príjemnou dochuťou sa okrem skúsených baristov postará Victoria Arduino - Maverick ktorá ohrieva vodu na stupeň presne. Niečo pod zub sa tiež nájde. Ochutnať môžete vyhlásené koláče od lokálneho cukrára. Večernú návštevu spríjemní široký výber rumov a iných kvalitných alkoholov a príjemná hudba hrajúca v pozadí. Taktiež si môžete spríjemniť večer pivkom alebo vínami zo Slovenska alebo Talianska. Ak máte naponáhlo, k dispozícii je bezplatné parkovanie a možnosť zobrať si Caffee TO GO.
Kolektív Oto&Oto Caffee.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov