Pridať inzerát

Obsluha ČS - Senec

ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme posilu tímu našej čerpacej stanice v Senci, sme súčasťou siete čerpacích staníc BENZINA.

Práca zahŕňa:

  • komunikáciu so zákazníkmi
  • aktívny predaj
  • príprava hot-dogov
  • príjem a doplňovanie tovaru
  • bežné upratovanie
  • prácu s hotovosťou

Čo očakávame:

  • príjemné vystupovanie a úsmev
  • dobré komunikačné vlastnosti
  • chuť pracovať v kolektíve
  • schopnosť učiť sa novým veciam
  • flexibilitu
  • znalosť cudzieho jazyka-výhodou

Čo ponúkame:

  • pravidelnú a motivujúcu mzdu
  • možnosť odmien
  • prevádzku na zmeny 12 hodinové, denné/nočné
  • plat od 1100 eur do 1450 eur v hrubom

Bonusy/prémia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Značka BENZINA ORLEN prešla počas viac ako 62 rokov svojej existencie dynamickým rozvojom.
Ako súčasť silného spoločenstva medzinárodnej skupiny ORLEN spojujeme tradíciu s inováciami a modernými technológiami. V roku 2019 sme otvorili po 15 rokoch prvú čerpaciu stanicu v Malackách a neustále investujeme do ďalšieho rozvoja. V súčasnosti máme na našom trhu už 23 otvorených čerpacích staníc. Vedľa kvalitných palív ponúkame šoférom aj celú radu ďalších atraktívnych služieb, širokú škálu doplnkového sortimentu a obľúbený koncept rýchleho občerstvenia Stop Cafe, ktorý neustále rozširujeme a modernizujeme. Zatiaľ čo v ČR disponujeme najväčšou sieťou umývacích liniek, naším cieľom je vybaviť ČS na Slovensku rovnakou technológiou, a tak konkurovať ostatným značkám. Jedným z najpodstatnejších faktorov našich umývacích liniek je ich ekologickosť a to najmä vďaka najmodernejšej technológií.