Pridať inzerát

Asistentka/asistent obchodného oddelenia

ORIK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Oravická, Trstená
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacUvedená mzda je nástupná, možná výška odmeny do 30%.
  • Termín nástupu: 01.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem objednávok, fakturácia, vystavovanie a archivácia dokladov.
- sledovanie stavu objednávok, kontrola termínov.
- vypracovanie cenových ponúk tlače pre obchodné oddelenie;
- administratíva cenových ponúk;
- sledovanie dopytov, obstarávaní, komunikácia s obchodným a výrobným oddelením
- komunikácia so zákazníkom
- práca s podkladmi aj v angličtine, komunikácia s dodávateľmi v slovenskom a v anglickom jazyku - písomnou formou
- vedenie registratúry spoločnosti
- vedenie agendy pracovných ciest
- príjem, zasielanie, evidencia reklamácii
- prijímanie interných objednávok
- vedenie skladu tovaru
- vedenie dokumentácie ISO

Strava plne hradená spoločnosťou
Možná výška odmeny do 30%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, vývojom a výrobou POP a POS materiálov - tzn. všetkého čo sa týka podpory predaja, bradnu a trade marketingu + špeciálnej chladiarenskej techniky. Vyrábame a dizajnujeme najmä pre zahraničnú klientelu od Škandinávie až po Rusko - www.orik.sk a www.obrabanieplastov.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov