Pridať inzerát

Vedúca predajne/predavačka

ORGANIX garden s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lužianky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacpohyblivá zložka + 100 €, 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: 01.07.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníka,
- predvádzanie, balenie, dopĺňanie, ukladanie, označovanie tovaru,
- precenenia a presuny tovaru, účasť na inventúre,
- aranžovanie kvetov, kytíc a vencov,
- výroba aranžmánov a dekorácií,
- inkasovanie tržieb od zákazníkov,
- práca s registračnou pokladňou a počítačom,
- administratívna činnosť spojená s predajom,
- vytváranie objednávok, príjem a výdaj tovaru,
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni.
Hľadáme uchádzačov z okresu Nitra. Vyžaduje sa denné dochádzanie do sídla firmy.

- stravovacia karta
- práca v mladom kolektíve
- firemné akcie/ teambuildingové aktivity
- zamestnanecké zľavy -40 %
- firemné darčeky

Výberové konanie sa uskutoční v sídle spoločnosti na základe telefonického pozvania.
O termíne výberového konania budú vybraní uchádzači informovaní pracovníkom spoločnosti telefonicky v dostatočnom časovom predstihu.
Kontaktujeme a na pohovor pozývame iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.
Uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor, oznámime výsledky výberového konania telefonicky alebo e-mailom.

Spoločnosť ORGANIX garden s.r.o spracováva údaje v rámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovej stránke prevádzkovateľa https://www.organixgarden.sk/ochrana-sukromia
Zaslaním životopisu poskytujete súhlas so spracovaním osobných údajov,

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft World - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
POHODA - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníka,
- znalosť záhradkárskej problematiky,
- ochota učiť sa novým veciam,
- chuť pracovať v kolektíve a so zákazníkmi,
- pracovitosť,
- zodpovednosť,
- estetické cítenie a kreativita,
- vysoké pracovné nasadenie,
- výborné komunikačné schopnosti,
- loajalita voči kolegom a zamestnávateľovi.

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj záhradkárskych potrieb, krmív, dekorácii a sezónneho tovaru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov