Pridať inzerát

Obchodný zástupca (FMCG) – Žilinský kraj

Orbico s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žilinský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 100 - 1 250 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Proč se stát součástí Orbico týmu?

Nabízíme:

· Práci v rostoucí mezinárodní společnosti, v neformálním, přátelském kolektivu.

· Práci s globálními značkami (Pringles, Bonux a Lipton, Pukka) a globálními výrobci.

· Flexibilitu a fajn kolektiv našeho slovenského týmu.

· Odpovídající finanční ohodnocení, fixní mzda + čtvrtletní bonusy.

· Široký výběr benefitů.

Zaměstnanecké výhody: automobil i pro soukromé účely, 3 Sick days, příspěvek sport, kulturu a relaxaci, možnost karty Multisport, slevy na produkty z portfolia společnosti.

Co vás čeká:

Vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice nových zákazníků i nových značek na trhu.

Péče o stávající a nové zákazníky (velkoobchod, maloobchod).

Plánování a realizace osobních schůzek se stávajícími i potenciálními klienty.

Propagace svěřeného portfolia značek, vyjednávání podmínek spolupráce.

Příprava a zpracování cenových nabídek pro klienty, evidence nabídek.

Vlastní zodpovědnost za splnění obchodního plánu dle stanovených KPI‘s.

Spolupráce s dalšími kolegy z naší společnosti (KAM, ASM, marketing).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Znalost a zkušenost z prostředí FMCG trhu.

Osobnost se silnými obchodními a vyjednávacími dovednostmi.

Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.

Schopnost efektivně plánovat a organizovat vlastní pracovní rozvrh.

Uživatelská schopnost práce v MS Office.

Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - podmínkou.

Angličtina výhodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete naše podmínky, zašlete nám svůj životopis a my se vám co nejdříve ozveme zpět. Předem děkujeme a těšíme se na Vaši odpověď!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou