Pridať inzerát

Vedúci zmeny

Orac Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kpt. Nálepku 6, 082 71 Lipany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 920 EUR/mesiacpríplatky, odmeny, bonusy (celkovém min. mesačne €1150)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za priebeh výrobného procesu s dôrazom na bezpečnosť,
kvalitu, organizáciu a komunikáciu:
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a pracovnej disciplíny
- zodpovednosť za dodržiavanie noriem kvality
- organizácia práce, dohľad nad plnením výrobného plánu
- vedenie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
- rozvoj tímovej spolupráce a angažovanosti zamestnancov
- aktívna pomoc pri riešení problémov vo výrobe
- zabezpečenie dodržiavania pracovných a technologických postupov
na základe špecifikácii
- identifikácia a riešenie problémov a neštandardných situácií počas
pracovnej zmeny
- aktívna účasť na zlepšovaní výrobných procesov a implementovaní
zmien
- aktívna participácia na zaškoľovaní nových zamestnancov
- spolupráca na rozvoji tréningového programu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

supervisor, shift leader, zmenový vedúci

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca prax na podobnej pozícii vo
výrobnej spoločnosti (min. 2 roky)
- skúsenosti s vedením ľudí, prirodzený
rešpekt/autorita
- vynikajúce komunikačné a motivačné
schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť a asertivita
- manuálna a technická zručnosť
- základné aritmetické znalosti
- práca na PC - MS Office
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- Anglický jazyk výhodou, nie podmienkou

ORAC je ambiciózna a dynamická spoločnosť v odvetví spracovania plastov. Vyrába a predáva výrobky pre trh orientovaný na dekoráciu interiérov (rímsy, panelové formy, lišty, stropné ruže...)
Desaťročia sú inovácie, profesionalita a orientácia na zákazníka kľúčovými hodnotami Oracu.
V posledných rokoch naše nové trendy drasticky zmenili trhy v oblasti dekorácií. Výrobky predávame vo viac ako 50 krajinách po celom svete s kompletnou vlastnou predajnou organizáciou v 10 krajinách. Okrem ozdobných dekoračných značiek Orac vyrába technické plastové komponenty pre širokú škálu priemyselných aplikácií ako je úprava vody, vetranie, lekárske aplikácie...
Spoločnosť má dva výrobné závody v Európe. Jeden sa nachádza v Belgicku (Oostende), kde sa zameriavame na vstrekovanie, extrúziu a distribúciu. Druhá továreň sa nachádza na Slovensku (Lipany), kde spracovávame polyuretán a distribuujeme do niektorých stredoeurópskych krajín.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Štvartáková
E-mail: poslať životopis