Pridať inzerát

Application Engineer

Optotune Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiacod 2300 Eur, v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: upon agreement

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zákaznícke poradenstvo a technická podpora
- Vypracovanie prieskumov uskutočniteľnosti
- Písanie technických príloh, správ a dátových listov
- Úzka spolupráca s miestnym tímom (elektronika, firmvér a softvér)
- Spolupráca s externými obchodnými zástupcami
- Účasť na obchodných výstavách a návštevách zákazníkov

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
+ 50 Eur za prácu v super čistej zóne
Príležitosť profesionálneho rastu
Práca v čistých a bezprašných priestoroch
Každoročné prehodnotenie platu
Každoročná finančná odmena
Vernostné odmeny (za odpracované roky - 3 roky, 6 rokov, 10 rokov, 15 rokov a 25 rokov)
Dôchodkové sporenie - 3. pilier
Zvýhodnený príspevok na stravovanie (4,80 €)
Poukaz pri narodení dietata v hodnote 100 € + 1 deň voľna navyše
Sobášny deň - platené voľno
Firemný darček k narodeninám
Refferal bonus
Firemné podujatia (teambuilding)
Podpora zdravia zamestnancov
Práca v kreatívnom tíme s vývojom vlastných produktov
Darčeky počas roka (Medzinárodný deň žien, Tradičný trnavský jarmok, Mikuláš, Vianoce a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Požadované technické vzdelanie (magisterský titul alebo ekvivalent v oblasti inžinierstva alebo fyziky)
- Požadujú sa praktické programátorské zručnosti (napr. C, C#, Python)
- Schopnosť porozumieť požiadavkám zákazníka a navrhovať praktické riešenia
- Priateľská a otvorená povaha, schopnosť budovať a udržiavať vzťahy
- Osobnosť orientovaná na výsledky, dobre organizovaná a samostatná
- Ochota cestovať do zahraničia (10%)
- Znalosť anglického jazyka je nutnosť

Optotune je rýchlo rastúca a medzinárodne aktívna spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu optických komponentov založená vo Švajčiarsku v roku 2008. Od júla 2017 sme naše pôsobenie rozšírili aj na Slovensko. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market. Našou víziou je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov. Viac infomácií nájdete na našom webe www.optotune.sk.

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Wroniak
E-mail: poslať životopis