Pridať inzerát

Senior Production Planner

Optotune Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2 000€/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- buduje a vedie malý tím plánovačov na Slovensku, ktorý je zodpovedný za všetky činnosti globálneho plánovania výroby spoločnosti
- buduje a vedie proces S&OP
- vyvíja a vlastní komplexný taktický plán a návrh
- zabezpečuje komplexnú synchronizáciu a zároveň vyvažuje funkcie plánovania dodávok, zásob/predaja a operácií pre celú organizáciu v rámci SAP S4 Hana
- zosúlaďuje a riadi požiadavky od predajného tímu (prvý kontaktný bod) s výrobou
- nastavenie a udržiavanie systémových kmeňových údajov v systémoch plánovania a ERP s cieľom zabezpečiť aby boli správne dodacie lehoty, úrovne bezpečnostných zásob, plánovanie materiálových zdrojov (MRP), plánovanie kapacitných zdrojov (CRP), kusovníky, smerovanie a výťaženosť, pracovné strediská overené a aktualizované aktuálnymi informáciami tak, aby boli výstupy rôznych systémov správne
- podpora zavádzania nových výrobkov (NPI) a nastavenia technických vzoriek v systéme SAP
- riadenie projektov neustáleho zlepšovania vo všetkých oblastiach

Flexibilný pracovný čas
Každoročné prehodnotenie platu
Každoročná finančná odmena
Vernostné odmeny ( za odpracované roky - 3 roky, 6 rokov, 10 rokov, 15 rokov a 25 rokov)
Dôchodkové sporenie - 3. pilier
Zvýhodnený príspevok na stravovanie (4,50 €)
Poukaz pri narodení dietata v hodnote 100 € + 1 deň voľna navyše
Sobáš - 1 deň voľna navyše
Firemný darček k narodeninám
Refferal bonus
Firemné podujatia (teambuilding)
Podpora zdravia zamestnancov
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Príležitosť profesionálneho rastu
Práca v kreatívnom tíme s vývojom vlastných produktov
Darčeky počas roka (Medzinárodný deň žien, Tradičný trnavský jarmok, Mikuláš, Vianoce a pod.)

Informácie o výberovom konaní

Prečo práve my?
- pracujte v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí špičkových technológií s otvorenou, angažovanou a posilňujúcou firemnou a tímovou kultúrou
- rôznorodé náročné úlohy a podpora od vysokokvalifikovaných odborníkov
- flexibilné pracovné prostredie a hybridná práca
- príležitosti na osobný rozvoj a ďalšie vzdelávanie
- rešpektujúca a podporujúca firemná kultúra s množstvom zábavy
- užasné pravidelné firemné podujatia!
- viac informácií nájdete na www.optotune.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

- záujem pracovať v dynamickom prostredí špičkových technológií
- zručnosti v oblasti vedenia malých tímov
- pochopenie toho, čo je potrebné na prácu a vedenie v globálne distribuovanom tíme a spoločnosti
- znalosti a skúsenosti v oblasti plánovania a S&OP
- nastavenie myslenia na zákazníka na prvom mieste
- dôkladná znalosť systému SAP
- ochota pracovať a viesť tím
- preferované pracovné skúsenosti vo výrobe
- silné komunikačné a prezentačné zručnosti (verbálne a písomné)
- komunikácia na dennej pracovnej úrovni v anglickom jazyku je nevyhnutnosťou
- silné tímové zručnosti a kultúrna citlivosť
- nadšenie pre prácu v globálnom tíme
- cestovanie < 25%

Optotune je rýchlo rastúca a medzinárodne aktívna spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu optiky založená v Zurichu, Švajčiarsko. Od júla 2017 rozšírila svoje pôsobenie aj na Slovensku. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market. Našou víziou je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov.
Kto u nás pracuje? Software a firmware špecialisti, špecialisti v elektronike. Máme svoj vývojový tím, kde tvoríme vlastné produkty. Výroba s logistikou je dôležitou súčasťou tohto tímu. Umožňuje vývoju rýchlejšie zaviesť naše vlastné výrobky na trh. Viac infomácií nájdete na našom webe.