Pridať inzerát

Strojník/Montér/Vodič - Košice

OPTISTREAM SK s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda + odmena podľa výkonu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie nákladného vozidla a obsluha hydraulickej ruky
- obsluha strojno-technického zariadenia
- stavba a montáž Telekomunikačných stĺpov
- rozvoz tovaru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

prax na hydraulickej ruke
- psychologická spôsobilosť vodiča
- zdravotná spôsobilosť vodiča
- karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- preukaz zdvíhacích zariadení - hydraulická ruka
- zodpovednosť, manuálna zručnosť, presnosť
- bezúhonnosť a spoľahlivosť

www.optistream.sk
Sme spoločnosť, ktorá je na trhu už od roku 2012. Pôsobíme na slovenskom a českom trhu. Spoločnosť ako taká sa delí na dve divízie :

Divízia DISTRIBUČNÁ – distribučná divízia začínala ako dovozca – predajca zabezpečovacej techniky. Časom k tomu pribudli aktívne prvky či optické a metalické káble, racky a záložne zdroje. Čím sa zapodieva aj naďalej.
Divízia MONTÁŽNA – tá vznikla o cca 2 roky neskôr prirodzene na základe požiadaviek trhu. Zapodieva sa hlavne troma segmentmi :

Optika a inžiniering
Štrukturovaná kabeláž a WiFi
Bezpečnostné systémy

V princípe tak každá divízia firmy disponuje Kvalifikovaným týmom pracovníkov a Moderným vybavením tak, aby sme dokázali pokryť široké portfólio služieb a riešení na mieru podľa požiadaviek zákazníka

• Komplexná inžinierska činnosť v oblasti výstavby telekomunikačných sietí

Inžinierska činnosť za účelom získania povolení na realizáciu stavby

Poradenstvo a kontrola dodržiavania projektovej dokumentácie

Kompletizácia podkladov pre získanie kolaudačného rozhodnutia

Súčinnosť pri kolaudácii

• Výstavba a rekonštrukcie optických a metalických sietí

Komplexná realizácia optických FTTx sietí
(FTTN, FTTB, FTTH, FTTP…)

Výkopové práce vrátane úpravy terénu

Pokládka HDPE rúr a mikrotrubičiek

Zafukovanie, zaťahovanie optických zväzkov

Meranie optických vláken, protokoly

Pokládka komunikačných metalických vedení a telemetria

Realizácia účastníckych prístupových sietí

• Výstavba IP kamerových bezpečnostných riešení

Monitoring

Využívanie metropolitných optických a metalických sietí

IP riešenia vrátane správy a údržby

Realizácia samostatných optických a metalických trás

Realizácia a výstavba telekomunikačných a monitorovacích stĺpov

• Štrukturované kabelážne systémy budov

• Záručný a pozáručný servis