Pridať inzerát

Pracovník v elektrovýrobe na 1 zmenu v Trenčíne

OPTIMIS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac+ Mzda podľa predošlej praxe od 900€ brutto na TPP + Príplatky za nadčas + Dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: Ihneď/ Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trenčín, 1 zmena a ponuka ktorá Vás zaujme !
Vyrábame elektro rozvádzače a prijímame do partie nových elektromontážnikov ! Zaškolíme aj ABSOLVENTOV.

Pracujeme s elektro schémami - treba vedieť čítať ich základy. Ide nám o kvalitnú prácu - sľubujem, že Vás nebudeme naháňať ale požadujeme, aby ste zapájali jednotlivé komponenty a káble do kabinetov precízne.
Náplňou práce je výroba rozvádzačov s čím súvisí :

1, Príprava káblov a konektorov:
- Montáž káblových zväzkov
- Strihanie, odblankovanie a krimpovanie pomocou kliešťov / nie strojovo
- Letovanie mikrospájkou
- Kontrola

2, Elektromontáž
- príprava komponentov podľa elektro schém
- zapájanie jednotlivých komponentov
- označovanie káblov
- zapájanie a montáž podskupín a následne celých zostáv do elektro rozvádzačov

✔ Zaujímavé mzdové podmienky – pracovná zmluva na trvalý pracovný pomer -doba neurčitá+ platená dovolenka, nadčasy a pod.
✔ Výška mzdy v závislosti od predošlej praxe od 900-1100€ na začiatok + dohodou
✔ Možnosť práce aj na živnosť
✔ JEDNOZMENNÁ PREVÁDZKA + možný nadčas
✔ Zaučenie
✔ Výborná lokalita - možnosť dopravy autobusom/vlakom
... a k tomu moderná výroba a mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte : +421 911 78 70 82
ALEBO
- pošlite životopis na email : [email protected]

Rada Vám zatelefonujem, poviem bližšie info o ponuke, spracujem Váš životopis a uvidíme sa na osobnom pohovore.

Sledujte náš FB : Práca Optimis kde zverejňujeme všetky aktuálne pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť a precízna práca
- Zodpovedný prístup
- Prax s prácou v elektrovýrobe je podmienkou
- Zaučíme aj absolventov

Vyrábame elektronické komponenty pre nadnárodné spoločnosti