Pridať inzerát

Elektromontážnik - 1 zmena v Trenčíne

OPTIMIS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- podľa predošlej praxe aj vyššia + Príplatky za nadčas
  • Termín nástupu: Ihneď/ Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trenčín, 1 zmena a ponuka ktorá Vás zaujme !

Rozširujeme výrobu a prijímame elektromontážnikov.
Práca IBA na rannej zmene /nadčas dohodou/
Náplňou práce je výroba elektrických kabinetov.
- Práca s elektro schémami
- Zapájanie jednotlivých komponentov podľa schém
- Kontrola
+ voľné pracovné miesta aj na oddelení prípravy - kde sa krimpujú káble, LETUJÚ a pripravujú konektory

✔ Zaujímavé mzdové podmienky
✔ Riadna pracovná zmluva /doba neurčitá/ + platená dovolenka, nadčasy a pod.
✔ Výška mzdy v závislosti od predošlej praxe /od 1000€ na pozícii elektromontážnika /
✔ Možnosť práce aj na živnosť
✔ JEDNOZMENNÁ PREVÁDZKA + nadčas dohodou
✔ Zaučenie
✔ Bonus za odporučenie nového kolegu
✔ Výborná lokalita v Trenčíne - možnosť dopravy autobusom/vlakom
... a k tomu moderná výroba a mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Pre viac informácií :
- pošlite životopis na email [email protected]
- volajte na tel.číslo +421 911 78 70 82

Rada Vám o ponuke poviem viac, spracujem Váš životopis a ak spĺňate základné požiadavky, uvidíme sa na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť čítania elektro schém /základ/
- Manuálna zručnosť a precízna práca
- Zodpovedný prístup
- Zaučíme aj absolventov

Vyrábame elektronické komponenty pre nadnárodné spoločnosti