Pridať inzerát

4x skúsení operátori VZV - expedičná spoločnosť

Optimal Personal Solutions GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 EUR/hod.
  • Termín nástupu: priebežne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených operatorov VZV do stabilnej expedicno logistickej spoločnosti s europskym dosahom - nemecka pracovna zmluva.

Ponukame:
Denna smena Zakladny plat – 10.45€ brutto/hodina Diety – 22.70€ / pracovný deň „netto“- cca 1800 netto/mesiac
Nocna smena : Zakladny plat – 10.45€ brutto/hodina + priplatok za nocnu smenu 25%/hodina po 23.00h
Diety – 22.70€ / pracovný deň „netto“ - cca 2050€ netto/mesiac

ubytovanie je zabezpecene ale hradene zamestnancom - zamestnanec doplaca do 300 Eur na mesiac

Vykon prace je okolie Mnichov, Nemecko

Vlastné auto vitane.
Životopis zaslať v Nemeckom alebo Slovenskom jazyku !
NJ na komunikativnej urovni - porozumieť pracovným pokynom a bezpečnosti práce na pracovisku.
Ochota pracovať na smeny – denna/nocna
Variabilná a flexibilná pracovná doba. Platny VZV certifikat, idealne europsky. Je nutne mat predosle skusenosti v expedicnom sklade – dynamicke prostredie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- vykladka materialu z kamionov VZV a nasledne ulozenie materialu na skladovu poziciu podla bezdrotoveho systemu pouzitim scanerov
- prilezitostne - príjem, kontrola a uloženie materiálu na skladovú pozíciu pomocou manipulacneho vozika

- dobre ohodnotená pracovná pozícia v zahraničí,
- možnosť rýchleho nástupu
- stabilná spoločnosť
- neúčtujeme si poplatky za sprostredkovanie zamestnania
- ubytovanie je zabezpečené,
- Nemecka pracovna zmluva

Prosíme uchádzačov aby zasielali životopisy v Slovenčine alebo Nemčine prostredníctvom e-mail

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je etablovabná firma na nemeckom trhu s dlhorocnou paxouv v segmente logistiky/spedicie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Je potrebné mať minimálne 1 rok praxe s podobnou prácou.

Optimal Personal Solutions GmbH je Nemecká personálna agentúra, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily z Východnej Európy našim partnerským spoločnostiam.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Isargestade 739
84028 Landshut
Nemecko