Pridať inzerát

Pracovníci do Prefa-Betón - Pracovník Produkcie

Optimal Personal Solutions GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 15 EUR/hod.
  • Termín nástupu: priebežne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho Nemeckého klienta zaoberajúceho sa výrobou betonových prefabrikovaných dielcov z okolia Mnichova, hľadáme skúsených pracovníkov do produkcie, so zakladnou znalosťou čítania technických výkresov a schopnosťou zakladnej komunikovat v Nemeckom Jazyku.
Náplň práce zahrňa nenáročnú výrobu a kompletizáciu prefabrikovanych dielcov pomocou debniacich dosiek, podľa výkresovej dokumentácie poprípadne kozmetická úprava - menšie výspravky, škrabanu- šúchanú stierku. Možnosť pracovať nad rámec štandardnych hodin. Vitane su aj ucelene partie. Platové podmienky : 15-17 EUR/hodina brutto plus zabezpecene a hradene ubytovanie.Nemecka pracovna zmluva.

- dobre ohodnotená pracovná pozícia v zahraničí,
- možnosť rýchleho nástupu
- stabilná spoločnosť
- neúčtujeme si poplatky za sprostredkovanie zamestnania
- ubytovanie je zabezpečené, a plne hradene zamestnavatelom

Prosíme uchádzačov aby zasielali životopisy v Slovenčine alebo Nemčine prostredníctvom e-mail

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2021 (ostáva ešte 24 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je etablovabná firma na nemeckom trhu so 40 rocnou praxou, ktorá sa zaoberá výrobou a transportom betónových prefabrikovaných dielcov priamo ku klientom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Je potrebné mať minimálne 1 rok praxe s podobnou prácou.

Optimal Personal Solutions GmbH je Nemecká personálna agentúra, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily z Východnej Európy našim partnerským spoločnostiam.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Isargestade 739
84028 Landshut
Nemecko

Kontakt