Pridať inzerát

Technik datových sítí

OPTICZECH s.r.o.

  • Místo práce: Česká republika, Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 25 000 Kč/měsícNavýšení mzdy po uplynutí zkušební lhůty
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímají Vás datové technologie? Hledáme nové kolegy, kteří doplní náš technický tým se sídlem společnosti v Brně.
Náplní práce je správa datové infrastruktury od návrhu, realizace instalace kabeláže až po kompletní nastavení všech prvků a podpory zákazníka.
Zabýváme se metalickou i optickou kabeláží.

Práci nabízíme formou hlavní pracovního poměru (HPP), na dohodu (DPP), pro OSVČ nebo studijní praxe s možností nástupu do zaměstnání pro budoucí absolventy. Pracovní vztah na dobu určitou po dobu 1 roku. Při společné spokojenosti dále nabízíme pracovní vztah na neurčito.

Studium v oboru není podmínkou. Od absolutních základů až po pokročilé dovednosti Vás vše naučíme. Nabízíme účast na školeních se získáním certifikátů v oboru. Podporujeme studium a iniciativu učit se.

Řidičské oprávnění výhodou, není však podmínkou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
Firemní dovolená bez odečtu povinné dovolené
Školení a certifikáty v oboru hrazené zaměstnavatelem
Příspěvek na sport a kulturu
Studijní příspěvek a studijní volno

Informace o náboru

Máte nápad na nové výhody, benefity pro zaměstnance?
Vše je pouze o domluvě. Rádi Vám vyjdeme vstříc Vaší spokojenosti.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme:
Manuální zručnost
Spolehlivost a samostatnost
Zájem učit se novým věcem
Základní znalost oboru IT nebo silnoproudu

Výhodou:
Studium v oboru IT
Vyhl. 50/1978 Sb. - §5 a více
Certifikáty týkající se oboru IT nebo silnoproudu

Společnost se zabývá datovou infrastrukturou, zejména svařováním optických vláken, instalací datové infrastruktury, kabelového managementu rozvaděčů a softwarovým řešením.
Dále se zaměřuje na elektroinstalace a zabezpečovací systémy, projektování a diagnostiku datové infrastruktury, projektování elektroinstalací.
Nabízíme sestavení datových a elektroinstalačních rozvaděčů na míru dle specifikací zákazníka, výrobu datových navíjecích tras a prodej aktivních a pasivních prvků datové infrastruktury

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci