Pridať inzerát

Business Test Analyst (Loans) - Remote

One Concept s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Rate - 150-180 EUR/hod; v pripade vyssej seniority podla dohody
  • Termín nástupu: Podla dohody
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinarodneho QA timu hladame Biznis test analytika, schopneho zastresit cely zivotny cyklus funkcneho testovania pre oblast uverov. Jedna sa o velmi zaujimavy projekt z bankoveho prostredia, tykajuci sa digitalizacie nosnych produktov a procesov banky.
Co sa tyka profilu hladame specialistu, ktory je skuseny v oblasti retailovych uverov (hypotekarne a spotrebne uvery) a zaroven participoval na vymene, upgrade alebo implementacii novych systemov/rieseni z pohladu testovania.

- analyza biznis poziadaviek, priprava testovacich scenarov
- priprava a udrzba testovacich dat
- priprava a realizacia a vyhodnotenie manualnych funkcnych testov
- riesenie zistenych defektov a celkove vyhodnocovanie uspesnosti testovania
- poskytovanie podpory clenom test timu
- aktivna komunikacia s produktovym vlastnikom, porozumenie a pripomienkovanie biznis zadania
- spolupraca so zlozkami vyvoja: analytici, programatori, specialisti pre testovanie
- priprava testovacej dokumentacie
- monitorovanie a podpora pri rieseni chyb produktov a aplikacii v zivej prevadzke a ine.

Pozicia je urcena na KONTRAKT - tj pre zivnostnika alebo s.r.o. . Nehladame testerov na trvaly pracovny pomer. Jedna sa o dlhodobu alokaciu na projekte.

Alokacia – Remote
Sektor – Bankovy (TOP 3 banka na Slovensku)
Start date - podla dohody (júl / august)
Rate - 150-180 EUR/MD

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Jedna z TOP3 bank na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Headhunting v oblasti IT.

Adresa spoločnosti

Dolichénska 1451/26
851 10 Bratislava