Pridať inzerát

Akvarista pre predaj a poradenstvo

Ondrej Svoboda - Shrimp.sk

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: P. O. Hviezdoslava, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacPo 3-6 mesiacoch zvýšenie na 900 - 1100 € podľa preukázaných zručností.
  • Termín nástupu: Júl 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa akvaristika a máš slušný prehľad v tejto oblasti? Máš skúsenosti v obchode a dokážeš poradiť začiatočníkom aj skúsenejším akvaristom? Možno práve pre teba máme skvelú príležitosť zamestnať sa v novej, jedinečnej a najväčšej predajni akvaristiky v Žiline a okolí. Na viac ako 300 m2 zákazníci nájdu showroom s výstavnými akváriami, široký výber živočíchov, rastlín, prírodných dekorácií, techniky, krmív a iného tovaru.

Náplňou tvojej práce bude najmä:

Obsluha a poradenstvo zákazníkom v predajni
Predaj akváriových živočíchov, rastlín, techniky a doplnkových produktov
Starostlivosť o výstavné akváriá
Zakladanie nových akvárií
Práca s pokladňou a dopĺňanie tovaru
Dohľad nad skladovými zásobami

Práca v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
Zázemie stabilnej firmy
Práca v mladom kolektíve
Samostatnosť v organizácii práce a priestor na sebarealizáciu
Kariérny postup
Spravodlivé ohodnotenie
Výrazné zamestnanecké zľavy

Motivačný list s profesijným životopisom zašli do 27.6.2021 na info@shrimp.sk. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Termín nástupu na pozíciu bude podľa dohody a podľa možností vybraného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Skúsenosti v akvaristike - pokročilý
Skúsenosti s predajom v obchode vítané - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Príjemné, reprezentatívne vystupovanie
Schopnosť vytvárať a udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi
Chuť odovzdávať ľuďom cenné informácie, snaha veci zlepšovať
Zodpovednosť, samostatnosť
Skúsenosti s vedením ľudí výhodou
Ochota pracovať na smeny

Shrimp.sk sme založili v roku 2015. Ako jeden z prvých eshopov na Slovensku a v Čechách sme umožnili akvaristom kúpu okrasných živočíchov cez internet a ich doručenie kuriérom. Postupne rastieme a zaradili sme sa medzi popredné eshopy v oblasti akvaristiky. To potvrdilo aj získanie významného ocenenia Cena popularity v súťaži Shoproku 2019. Záleží nám na minimalizovaní ekologických dopadov našej činnosti. Zákazníkom umožňujeme bezplatné vrátenie použitých termoboxov pri preprave a podporujeme slovenských chovateľov. Ďalej plánuje rozširovanie ponúkaných živočíchov, produktov a služieb. Spokojnosť ľudí, ktorí u nás nakúpili, nás ženie vpred. Veríme, že spolu meníme tvár akvaristiky na Slovensku k lepšiemu a možno práve ty sa môžeš stať plnohodnotným členom nášho tímu. Prevádzka je v blízkom centre Žiliny - P.O. Hviezdoslava 50C.

Adresa spoločnosti

Športová 331/3
01303 Varín