Pridať inzerát

HR špecialista odmeňovania a benefitov

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

  • Miesto práce: Vrbovská cesta, Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta min 1800 EUR.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na spokojnosti našich zamestnancov nám záleží a preto sme sa rozhodli rozšíriť náš HR tím o špecialistu pre oblasť benefitov a odmeňovania. Ako náš strategický partner posilníte náš existujúci HR tím, aby ste sa mohli podieľať na ďalšom rozvoji a implementácií C&B (Compensation&Benefits) projektov vo viacerých eúropskych krajinách. Budete členom EMEA C&B tímu, ktorého manažér sídli v Belgicku.

Ak ste proaktívny, hovoríte plynule anglicky a máte skúsenosť z medzinárodného HR prostredia, táto pozícia by Vás mohla zaujať.

Popis práce:
• Príprava analýz a podkladov pre tvorbu politiky odmeňovania a benefitov.
• Zavádzanie a implementácia C&B v rôznych európskych krajinách.
• Aktualizácia benefitov v súlade s politikou odmeňovania.
• Administratívna správa benefitov.
• Participácia na zostavovaní ročného rozpočtu.

• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier až do výšky 3% z hrubej mzdy;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Teambuildingové a iné firemné akcie;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Deň voľna na dobrovoľníctvo;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Práca v dynamickom, novovytvorenom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev;
• Multisport karta;
• Stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie vo výške 6,55 (príspevok zamestnanca 1,50€).

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• 5 rokov praxe na obdobnej pozícií v medzinárodnom
prostredí.
• Výborná znalosť Excelu.
• Aktívna znalosť angličtiny slovom a písmom.
• Samostatnosť v organizovaní a plánování práce.
• Proaktívny prístup.
• Nemecký jazyk, prípadne iný európsky jazyk výhodou.

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v zariadení, na ktorom čítate túto ponuku. Na Slovensku pôsobíme v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde naši aplikační inžinieri navrhujú inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov