Pridať inzerát

Evaluation Engineer

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do vývojového centra onsemi v Bratislave hľadáme vyhodnocovacieho inžiniera (Evaluation Engineer) na rozšírenie ADAS (advanced driver-assistance systems) vývojového tímu v oddelení zaoberajúcim sa správou napájania (Power management business unit).

Bratislavský vývojový tím spoločnosti ON Semiconductor (dnes onsemi), ktorý sa vytvoril zo študentov Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity (FEI STU), za 20 rokov svojej činnosti dosiahol mnohé úspechy, na základe ktorých je kontinuálne rozširovaný. Ak sa chceš stať jeho súčasťou a získať alebo rozšíriť svoje znalosti a skúsenosti, zareaguj na tento inzerát a my sa radi s Tebou stretneme. Produkty vyvinuté bratislavským tímom sa nachádzajú vo výrobkoch svetoznámych producentov elektroniky, ako aj automobiloch takmer všetkých známych značiek.

Hlavnou pracovnou náplňou vyhodnocovacieho inžiniera je:
- Vytvárať plány merania na základe špecifikácie produktov;
- Navrhovať dosky plošných spojov pre účely merania jednotlivých produktov so zreteľom na integritu signálov;
- Navrhovať a vyvíjať automatizované meracie systémy a programy na ich ovládanie, ovládanie meracích prístrojov, vrátane zberu údajov;
- Vykonávať samotné merania a charakterizácie elektrických parametrov produktov na základe plánov meraní;
- Vyhodnocovať výsledky meraní, porovnávať ich s výsledkami meraní produkčných testovacích inžinierov a vypracovávať správy o meraní;
- Spolupracovať s ostatnými pracovnými tímami pri analyzovaní príčin porúch.

• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie
• Príspevok na III. dôchodkový pilier
• Pravidelné prehodnotenie platu
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca
• Dni voľna navyše – Bridge day
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti
• Teambuildingové a iné firemné akcie
• Flexibilná pracovná doba
• hybridný model: práca z domu + z kancelárie

If you are interested in this position and fulfill all our requirements, send us your motivation letter and your CV in English language by e-mail. Thanks to all applicants, but we will answer only to selected applicants.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č;. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Čítanie elektrotechnických schém a znalosť analógových, digitálnych a analógovo-digitálnych integrovaných obvodov;
- Skúsenosti s návrhom elektrických obvodov a návrhom dosiek plošných spojov s použitím vývojových prostriedkov (PSpice, LTspice, Altium, Eagle,…);
- Skúsenosti s programovacími jazykmi LabView a C alebo podobnými;
- Skúsenosti s meraním polovodičových prvkov a/alebo integrovaných obvodov;
- Organizačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce i za vypätých situácií;
- Zameranie sa na vyriešenie problému;
- Otvorená komunikácia.

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v zariadení, na ktorom čítate túto ponuku. Na Slovensku pôsobíme v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde naši aplikační inžinieri navrhujú inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov