Špecialista na výskum a vývoj automatizačných technológií v IT prostredí

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

  • Miesto práce: Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 900 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do IT global HelpDesk tímu na pozíciu Špecialista na výskum a vývoj automatizačných technológií. Používame moderné technológie ako sú Microsoft 365, tiketovací systém SysAid, atď. Naším poslaním je poskytovať IT podporu interných užívateľov prostredníctvom vzdialeného prístupu. Hlavná úloha novovznikajúcej pozície je automatizovať všetky naše interné procesy a postupy prostredníctvom skriptov a ich prepojenia s existujúcimi nástrojmi. Prepojenia incidentov a požiadaviek pre zrýchlenie riešení pre koncových užívateľov.

Popis práce:
• Čiastočná správa časti Microsoft 365
• Vývoj, konfigurácia a optimalizácia Microsoft Power automate automatizovaných flows
• Vývoj, konfigurácia a optimalizácia Microsoft AZURE kognitive services a pridružených servisov ako súčasť interného chatbot riešenia
• Vývoj a optimalizácia skriptov automatizujúcich rutinné manuálne postupy
• Konfigurácia tiketovacieho systému SysAid a jeho automatizačných súčasti
• Prepájanie existujúcich systémov, skriptov aplikácii na zvýšenie automatizácie/autonómnych procesov
• Spolupráca s ostatnými tímami v rámci celého sveta
• Čiastočná správa tiketovacieho systému
• Analýza a izolovanie problémov
• Spolupráca v rámci tvorby a údržby vedomostnej databázy pre IT a koncových užívateľov
• Vypracovanie/aktualizácia dokumentácie pre potreby pravidelných operácií (prevádzkové postupy)

• Flexibilná pracovná doba, Home office;
• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Teambuildingové a iné firemné akcie;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Deň voľna na dobrovoľníctvo;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Práca v dynamickom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev;
• Možnosť využívať jedáleň alebo elektronické stravné lístky;
• Fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti;
• Multisport karta;
• Športové aktivity u zmluvných partnerov.

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

• 5 rokov praxe v IT z toho min. 2 roky skúsenosti s Microsoft 365, Microsoft AZURE, Microsoft Active Directory, tiketovacím systémom
• Skúsenosti s aktívnym konfigurovaním a správou Microsoft 365, Microsoft AZURE
• Schopnosť vytvárať/modifikovať skripty/aplikácie s využitím Power shell, C++, Python
• Schopnosť analyzovať a vyriešiť vzniknuté problémy
• Proaktívny prístup k prideleným úlohám a projektom, kolegialita
• Aktívna znalosť anglického jazyka

Výhodou je:
• Skúsenosti s tvorbou Microsoft Power automate automatizovaných flows
• Skúsenosti s chatbot developmentom/ manažmentom/ konfiguráciou

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v zariadení, na ktorom čítate túto ponuku. Na Slovensku pôsobíme v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde naši aplikační inžinieri navrhujú inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov