Pridať inzerát

Junior front-end vývojár/ka

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Landererova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacPodľa skúsenosti kandidáta od 1 600 EUR
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme samostatný tím, ktorý pracuje v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorý/á s nami bude spolupracovať na našich inovatívnych projektoch. Ak ťa programovanie baví a rád/a sa učíš nové technológie a postupy, daj nám o sebe vedieť. Naša práca je kreatívna a ponúka nám priestor na neustály rozvoj. Pre podporu rozvoja ponúkame celú škálu kurzov, napríklad aj predplatné na online kurzy na Learn2Code.SK a Oreilly, ktoré ti pomôžu pri zdolávaní technológií a konceptov. V interných kurzoch sa naučíš ako funguje hardware a hardware design.

Robíme na projektoch:
Product Recommendation Tool: Jedná sa o online produkt, ktorý zákazníkom ponúkne elektronické súčiastky na základe algoritmu, ktorý zohľadní výkonnosť, cenu, udržateľnosť a preferencie.
WebDesigner Plus: Online produkt, ktorý zákazníkovi automaticky navrhne elektrický obvod na základe požiadaviek.

Oba projekty su orientované na zákazníka a dostupné na hlavnej stránke našej spoločnosti. Našou prácou je vývoj a údržba zdrojového kódu uvedených projektov. Využívame najmä Javu a JavaScript. Naša práca má priamy dopad na funkcionalitu a výzor daných produktov.

Koncepty, technológie a nástroje, ktoré používame pri oboch projektoch sú: React, Spring Boot, Unit Tests, REST, Pair programming, Code Reviews, Scrum, Git, Visual Studio Code, Intellij Ultimate

• Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy;
• Príspevok na dochádzanie alebo presťahovanie;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Pravidelné prehodnotenie platu;
• Ročný korporátny bonus vyplatený na základe výsledkov spoločnosti;
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca;
• Dni voľna navyše – Bridge day;
• Sick days a príspevok pri práceneschopnosti;
• Možnosť využívať jedáleň alebo elektronické stravné lístky;
• Teambuildingové a iné firemné akcie, ak to situácia s COVID-19 dovolí; inak pravidelné online webináre;
• Športové aktivity u zmluvných partnerov, fitness a relax zóna v priestoroch spoločnosti, ak to situácia s COVID-19 dovolí; inak pravidelné online cvičenia;
• Homeoffice, práca z domu počas pandémie COVID-19 samozrejmosťou.

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Absolvent softvérového inžinierstva, informatiky alebo príbuzného odboru
• Znalosť objektovo orientovaného vývoja počítačového softvéru
• Otvorenosť a ochota učiť sa nové technológie a postupy softvérového inžinierstva
• Schopnosť pracovať v tímovom prostredí
• Anglický jazyk – A2

Len pár milimetrov stačí našim polovodičovým súčiastkam na to, aby menili svet k lepšiemu. Sú ukryté v každej jednej domácnosti, lietajú vo vesmíre, a pravdepodobne sú aj v zariadení, na ktorom čítate túto ponuku. Na Slovensku pôsobíme v Bratislave, Piešťanoch a Žiline. V Bratislave máme jedinečné vývojové centrum, kde navrhujeme polovodičové súčiastky pre renomované automobilky, zdokonaľujeme softvéry a cloudové riešenia. V modernom centre zákazníckych služieb v Piešťanoch zabezpečujeme technickú, marketingovú a obchodnú podporu. Tím v Žiline pôsobí priamo z univerzitnej pôdy, kde naši aplikační inžinieri navrhujú inovatívne blokové aplikačné riešenia využívajúce najnovšie súčiastky firmy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov