Dlhodobá platená stáž v OMV Slovensko na oddelení Dealer Settlement. Vysokoškoláci, prihláste sa!

OMV Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova 25, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Možnosť zvýšenia platu už po 3 mesiacoch (v závislosti od výkonu)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidencia a kontrola servisných listov za pretoče na čerpacích staniciach CZ/HU/SK
- Evidencia a kontrola inventúrnych protokolov pre krajiny CZ/SK/HU
- Kontrola shopových odpisov zo skladu pre čerpacie stanice SK
- Práca s interným informačným systémom spoločnosti - SAP.
- E-mailová komunikácia s čerpacími stanicami – podľa potreby.
- Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia
- E-mailová korešpondencia a úzka spolupráca s členmi tímu.
- Iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

- Práca v mladom, dynamickom tíme
- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Výborná príležitosť získať pracovné skúsenosti už počas štúdia
- Individuálne zaškolenie
- Príjemné pracovné prostredie
- Motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky na danú pozíciu, budeme Vás telefonicky kontaktovať na krátky telefonický pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- Študent vysokej školy 2.,3 alebo 4. ročníka – ekonomické vzdelanie výhodou
- Ochota odpracovať 20 h týždenne, aj počas letných prázdnin.
- Dobré komunikačné zručnosti
- Zmysel pre detail
- Precíznosť
- Zodpovedný, spoľahlivý prístup k práci

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 100 (98 OMV a 2 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 87 prevádzok VIVA, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a cca 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Kontakt

Kontaktná osoba: Krisztina Ollé
E-mail: poslať životopis