Pridať inzerát

Obsluha na čerpacej stanici OMV, Rožňavská ul. č. 17/A, BA

OMV Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiac+ výkonné a osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na čerpacej stanici pohonných hmôt OMV. Náplň práce: hlavne práca s registračnou pokladňou, zodpovednosť za zverenú hotovosť, aktívna ponuka, poradenstvo a starostlivosť o zákazníka, dokladanie a skladovanie tovaru, kontrola záruk tovarov, starostlivosť o čistotu interiéru a exteriéru prevádzky, upratovanie a ostatné práce na základe potreby. ( všetky činnosti súvisiace s prevádzkou ČS PHM OMV ) Práca na zmeny v nepretržitej prevádzke. ( 12 hodinové zmeny - 2 dni denná ( od 7:00 do 19:00 hod. ) 2 dni nočná ( od 19:00 hod. do 07:00 hod. ) - 4 dni voľno, cca 15 zmien/mesiac )

Oblečenie hradené zamestnávateľom, stály a pravidelný príjem, odmeny za aktívny prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Práca predovšetkým pre bezúhonného, flexibilného a zodpovedného pracovníka so zmyslom pre predaj a orientáciou na zákazníka

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 93 (91 OMV a 2 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 70 prevádzok VIVA, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Adresa spoločnosti

Einsteinova 25
851 01 Bratislava