Pridať inzerát

Skladník/vodič sk. B, BB (1.000EUR)

OMEGA Lekáreň

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná hrubá mesačná mzda 1.000EUR. Mesačné odmeny 50-100EUR podľa výkonu.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme skladníka / vodiča pre našu partnerskú distribučnú spoločnosť DLPHARM s.r.o. zaoberajúcu sa distribúciou humánnych liekov a zdravotníckych pomôcok.

Pracovná doba po-pia, 7:00 – 15:30

Zodpovednosť za:
- správnosť pri preberaní liekov od dodávateľa (kusovo preberá obalové jednotky a odsúhlasuje zistené počty podľa dodacích listov, vizuálna kontrola dodaného tovaru a sprievodnej dokumentácie)
- optickú kontrolu, overuje neporušenosť obalov (kontrola v sklade)
- zabezpečenie správneho uschovávania a skladovania liekov v zmysle platných predpisov
- prípravu, balenie, výdaj liekov a prípravu na transport tovaru, práca s vysokozdvižným vozíkom
- nakládku a kontrolu naloženia vozidla tovarom
- riadenie vozidla a preprava tovaru k zákazníkom v rámci SR
- vykládku vozidla, predávanie a potvrdzovanie sprievodných dokumentov
- kontrolu prevádzky schopnosti vozidla, starostlivosť o pridelené vozidlo a udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla.

- stabilná a zodpovedná práca na 5 dní v týždni (po-pia 7:00-15:30), voľné víkendy!
- možnosti ďalšieho osobného rozvoja
- mesačné odmeny podľa pracovného výkonu

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom odpoveďou na tento inzerát, príp. emailom ext. HR manažérovi na adresu: [email protected]
Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 a viac

- vodičské oprávnenie sk. B a prax vo vedení motorového vozidla
- platný preukaz VZV
- prax ako vodič a/alebo skladník aspoň 1 rok
- spoľahlivosť, dôslednosť a zodpovedný prístup, schopnosť pracovať v kolektíve

Sme perspektívna farmaceutická spoločnosť s 16-ročnou históriou s pôsobnosťou na celom Slovensku. Prevádzkujeme sieť lekární, vedenú odborným farmaceutom, s väčším dôrazom na profesijný rozvoj a vyššiu odbornú úroveň farmaceutickej práce našich zamestnancov (napr. IPL, spolupráca s DSS, atď.). Spájame aplikáciu tradičnej farmácie s novými technológiami a prístupmi orientovanými na pacienta. Rodinné zázemie a atmosféra, finančná stabilita, odbornosť a profesionalita sú základom, o ktorý opierame všetky naše aktivity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov