Pridať inzerát

Media Account Manager

OMD Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Skúmanie a analýza údajov na podporu porozumenia segmentov klienta, silných a slabých stránok jeho značiek, spotrebiteľov a najvhodnejších mediálnych a nemediálnych kanálov
• Analýzy konkurencie (stratégie komunikácie, influenceri, využívané taktiky ap.)
• Analýza investícií konkurencie do médií (spracovaním údajov v Excel a v PowerPointe)
• Analýza mediálnych cieľových publík (veľkosť cieľového publika, sociálno-demografický profil, konzumácia médií)
• Priebežné monitorovanie mediálnych kampaní
• Aktualizácia mediálnych plánov, sledovanie mediálnych kampaní, najmä digitálnych
• Manažment kampaní od vypracovania mediálneho plánu po ich vyhodnotenie
• Koordinácia digitálnych kampaní na slovenských web stránkach, na sociálnych sieťach, vo vyhľadávačoch, programatických kampaní
• Komunikácia s klientom od briefingu po prezentáciu výsledkov kampane
• Manažment ponúk a objednávok kampaní
• Účasť na stretnutiach a komunikácia s partnerskými reklamnými agentúrami

• Skvelú sebarealizáciu v jednej z vedúcich komunikačných skupín na Slovensku aj vo svete
• Možnosť celoživotného vzdelávania, profesijného a osobného rozvoja
• Jedinečnú firemnú kultúru založenú na otvorenosti, vzájomnej kolaborácii skvelých ľudí s rozličnými talentmi
• Možnosť rotácie v rámci oddelení firmy, skupiny Omnicom Media Group na Slovensku a v rámci pobočiek po celom svete
• Skutočne užitočné zamestnanecké benefity

V prípade záujmu, prosím, pošlite životopis spolu s motivačným listom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Motivačné listy spolu s CV starostlivo posúdime, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

• Ukončené vysokoškolské štúdium I. alebo II. stupňa. Plusom je aj ďalšie absolvované vzdelanie, kurzy a školenia v oblasti komunikácie, manažmentu a leadershipu
• 1 až 2 roky skúseností s account manažmentom, ideálne v mediálnej agentúre, marketingu alebo u inzerenta
• Zvedavosť a záujem o svet médií a digitálnych médií, skúsenosti s mediálnymi / digitálnymi úlohami sú výhodou (manažment mediálnych kampaní, správa digitálnych kanálov, používanie technológií na manažovanie a sledovanie kampaní – Adwords, FB Business Manager, Google Display Network, DV360, Google Analytics, atď.)
• Dôslednosť, dobrá orientácia v číslach a v kontexte, zmysel pre analýzu a syntézu, organizovanosť, tímový duch, zvedavosť
• Dobré ovládanie platforiem Excel a Powerpoint (alternatívne Canva)

O NÁS
Patríme do globálnej siete OMD Worldwide, ktorá má viac než 135 pobočiek OMD vo viac ako 80tich krajinách a patrí ku svetovým lídrom v mediálnej komunikácii. Sme súčasťou Omnicom Media Group a skupiny Omnicom Group, Inc.

NAŠI ĽUDIA
Máme odborníkov v mnohých oblastiach, špecializujeme sa na servis klientom, obchodovanie, insighty a stratégiu, sociálne médiá, search a programmatic, sponzoring, tvorbu obsahu, programové a eventové partnerstvá. Sme partia nadšencov, ktorým nechýbajú ambície a odhodlanie.

NAŠI KLIENTI
Na zozname našich klientov nájdeš prvotriedne značky, medzi nimi Henkel, Incheba, McDonald's, Mercedes, Molson Coors, NAY ELEKTRODOM, PepsiCo, Renault, UPC, Stada a mnohé ďalšie inovatívne spoločnosti. Na Slovensku už 18 rokov vytvárame komunikačné riešenia pre úspešné značky.

* získali sme ocenenie Globálna mediálna agentúry roka 2020 podľa Adweek´s.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Einsteinova 23
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Uhrinová
Tel.: +421259800201
E-mail: poslať životopis