OLIVIA SHOES | Administratívna referentka pre internetový obchod s topánkami

OLIVIA SHOES, s. r. o.

  • Miesto práce: OLIVIA SHOES, s.r.o., Dolnozoborská, Nitra-Zobor
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 830 EUR/mesiac830 € v hrubom (650 € v čistom) + 250 € / mesačne variabilná zložka pri správnom plnení agendy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou zodpovednosťou, ako administratívnej referentky, bude starostlivosť o zákazníkov internetového obchodu a správa administratívnej agendy. Využiješ svoju precíznosť na to, aby si zabezpečila, že každý zákazník obdrží včas svoj balíček s topánkami. Využiješ svoj priateľský prístup pri dennej komunikácií s klientmi.

Základom agendy je administratíva v podobe manažovania objednávok, fakturácie a výdaju tovaru. Dennou súčasťou je emailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi. Dôležité je príjemné vystupovanie, pretože budeš mať aj osobný kontakt so zákazníkmi, ktorí si prichádzajú prevziať tovar osobným odberom alebo v podnikovej predajni. V období spustenia novej kolekcie bude súčasťou tvojej práce úprava produktových fotografií a nahadzovanie produktov do systému internetového obchodu. Do všetkého ťa však zaučíme.

Pracovný čas budeš mať vyladený - základ dennej agendy tvorí administratívna práca a druhá časť je komunikácia so zákazníkmi. S prehľadom to však zvládaš v pracovnej dobe od 8:00 do 16:30.

Budeš mať príležitosť sa nápadmi spolupodielať na tvorbe novej kolekcie topánok OLIVIA SHOES a sledovať, ako topánky, ktoré si vymyslela nosia ženy po celom Slovensku. Budeš tiež spolu s teamom prinášať nové nápady pre komunikáciu brandu.

Zhrnutie agendy:
- správa online objednávok internetového obchodu
- komunikácia so zákazníkmi (telefonická, emailová, osobná)
- fakturácia a výdaj tovaru
- editovanie produktových fotografií a nahadzovanie produktov do systému internetového obchodu
- teamové vytváranie kreatívneho obsahu pre sociálne siete
- komunikovanie tvojich názorov a nápadov pre nové modely topánok
- sledovanie trendov v móde

Tvoj plat je tvorený z pevnej zložky – 830 € brutto (650 € v čistom) + 250 € mesačne variabilná zložka.

Benefity:

- obúvaš si ako prvá nové topánkové trendy
- vyberáš si pre seba topánky OLIVIA SHOES za veľkoobchodné ceny
- ovplyvňuješ kolekciu OLIVIA SHOES a komunikuješ svoje nápady pre nové modely topánok
- pracuješ v pokojnej časti Nitry (Zobor), bez rannej dopravnej zápchy a s možnosťou bezproblémového parkovania na tvojom vyhradenom mieste

Životopis spolu s fotografiou môžeš poslať cez formulár profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Fakturácia - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúca prax v internetovom obchode výhodou.

Ak zvažuješ túto pozíciu, prosím, zohľadni tieto požiadavky:

Osobnostné predpoklady: Hľadáme človeka, ktorý je energický, rýchly a precízny v plnení svojej agendy. Táto práca je naozaj určená pre človeka, ktorý je plný života.

Vzdelanie: Uprednostňujeme minimálne dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vyššie. Výhodou môže byť prax vo fashion oblasti, či v oblasti internetového predaja.

Schopnosti: Vyžadujeme vysokú mieru sebaorganizácie a precíznosti v administratívnej agende.

Zručnosti: Musíš vedieť excelentne a priateľsky komunikovať, mať bezchybný pravopis a príjemný hlasový prejav. Výhodou môžu byť skúsenosti s ekonomickým systémom Pohoda prípadne systémom pre správu objednávok – Prestashop. Prostredníctvom nich budeš spracovávať agendu internetových objednávok a komunikáciu so zákazníkmi.
Rovnako výhodu môže byť ovládanie niektorého z grafických editorov (napr. Photoshop), nakoľko vo fashion priemysle budeš často pracovať s vizuálnym obsahom.

Jazyky: Podmienkou je bezchybné ovládanie slovenského jazyka. Výhodou, ale nie podmienkou, je ovládanie anglického jazyka alebo maďarského jazyka - kvôli komunikácii so zahraničnými partnermi.

OLIVIA SHOES, s.r.o je nitrianska spoločnosť, ktorá už vyše 20 rokov inšpiruje svojimi modelmi kožených topánok slovenský, český a maďarský trh. Našim cieľom je prebudiť v ženách záujem o módu a dosiahnuť, aby namiesto nudnej obuvi siahli po topánkach, vďaka ktorým ukážu svoj štýl. Po predaní stoviek-tisícov párov v troch krajinách dnes hľadáme nového člena teamu, ktorý nám pomôže rásť a bude mať v sebe vášeň pre módu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov