Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka

OKNOPLUS SK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a odbornosti uchádzača o zamestnanie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce, vedenie spisovej agendy, organizačná podpora
- priama spolupráca s vedením spoločnosti
- vystavovanie faktúr a dodacích listov, evidencia zmlúv
- dohľad nad saldokontom - komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi, práca s firemným účtom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skvelé komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
- technická zdatnosť pri práci s PC
- schopnosť vedieť pracovať samostatne,
- zodpovednosť, kreativita, iniciatívnosť
- junior účtovník-výhodou

spoločnosť OKNOPLUS SK spol. s r.o. sa zaoberá výrobou, dodávkou a montážou stavebných otvorových výplní – okien, dverí, fasád, svetlíkov, deliacich stien, zimných záhrad, automatických dverí, vrátane kompletného príslušenstva – parapiet, žalúzií, roliet a sietí proti hmyzu.
www.oknoplus.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov