Predajca cez Eshop, administračné práce, evidencia skladu, predaj produktov a služieb.

OK karavany s.r.o.

  • Miesto práce: OK karavany, Vrútocká cesta, 038 52 Sučany - juh
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám samostatnú a spoľahlivú osobu na predaj tovarov a služieb cez Eshop, pre administratívnu prácu, pre vedenie skladových zásob, príjem a odosielanie balíkov, predaj produktov a služieb. Miesto výkonu práce sú Sučany okres Martin. Komunikácia v slovenčine slovom a písmom. Ovládanie nemčiny alebo angličtiny výhodou.

Výplata týždenne, plat 700- 1300 Eur, výška platu závisí od počtu odpracovaných hodín a výšky výkonnostných prémií. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

OK Karavany je dynamicky sa vyvíjajúca spoločnosť s dlhoročným pôsobením na trhu v oblasti karavaningu.

Adresa spoločnosti

Vrútocká cesta 9
038 52 Sučany